Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindig azt veszitek a gyerek...

Mindig azt veszitek a gyerek születésnapjára / névnapjára amit ő kér, vagy olyat is amit jónak gondoltok?

Figyelt kérdés
2023. máj. 8. 11:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyesen. De figyelem, hogy mi érdekli, olyasmit veszek. Vagy olyat, amiből tanul valami fontosat. Ha van valami, amit nagyon szeretne,és megengedhetjük magunknak, akkor azt is megveszem természetesen.
2023. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hány éves. Ahogy egyre nagyobb, egyre inkább

eldöntheti ő is.

2023. máj. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Életkor és ár függő.
2023. máj. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt, amit szeretne, amire régóta vágyik.

Pontosan emlékszem kisebb (meg nagyobb) koromból, milyen szar valamire vágyni, de sosem megkapni. Úgyh én ezt nem teszem meg vele. :)

2023. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Korfüggő.

Mi minden ünnepre rajzoltatunk pár dolgot amit gondol, azt feladom postán az ajandékgyárba és azt kap amihez volt nekik hozzávaló. Így nem kap több lomot, de örül a hasznos, fejlesztő ajándéknak is, mert teljesült a kívánsága.


Szerintem kamasz koráig ezzel elleszünk :D

2023. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
9 eves lanyomnak altalaban azt amit ker(nincsenek magy igenyei)egyedul karacsonyra nem kapott meg egy dolgot amit akart.de nem volt csalodottsag,volt a fa alatt mas ajandek is aminek nagyon orult
2023. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiam most lett 4 éves. Én fészekhintát terveztem neki. De ő focilabdát és tavirányítós autót kért. Igy azokat kapta. Még jó is, mert a keresztanyjáék meg fészekhintát vettek, úgy hogy meg sem kérdezték.
2023. máj. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Amíg kisebb volt azt amit úgy gondoltam hogy tetszik neki vagy szívesen játszik vele .

Mondjuk most ist azt kap megkérdeztem hogy 3D puzzle ami földgömb alakú lesz és világit is tetszik neki igen így megrendeltem neki.

2023. máj. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Korfuggo.


A 7 evesem most epp gordeszkat szeretne, mert a baratja azt kapott. De nala az ilyen fellangolasok par napig, hetig tartanak, ugyhogy meg varok, es ha nem emliti, akkor nem veszek, vettem mar Minecraft Legot, amire regota vagyik, igy akkor marad az. Ha emliti meg a gordeszkat addig akkor a Legot elrakom Karacsonyra, es megkapja a gordeszkat. Meg van egy honap a szuletesnapjaig.

2023. máj. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!