Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vajon ez megszokott terápiás...

Vajon ez megszokott terápiás ülésnek számít?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, hogy másokkal is történt-e ilyesmi, mert én azért kicsit meglepődtem.


Még csak most kezdtem el járni egy pszichológushoz, és csináltunk egy meditációt közösen, tett be zenét is meg minden, viszont láttam az óráján, mielőtt elkezdtük, hogy már csak kevés van hátra az időből (mint kiderült, nem jött már utánam senki aznap).


Elég hosszúra nyúlt végül a meditáció, utána meg is beszéltük, meg egyéb dolgokról is jól beszélgettünk, és láttam, hogy 2 órát voltam nála. 😳

És ráadásul ugyanannyi pénzt kért, nem kellett többet adnom így a dupla órára sem úgymond.


Nekem amúgy nagyon szimpi a pasi, úgy éreztem most, hogy hasonlóan gondolkodunk nagyon az ilyen lelki dolgokról, szívesen beszélgettem volna még tovább is.


Vagy ez túlzás volt szerintetek?


2023. jún. 3. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem szoktak ráhúzni, főleg nem egy órát.
2023. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én állami ellatasban dolgozom, ritkán, de előfordul, h mondjuk 1,5x többet van benn vki ha épp nagyon olyan a helyzet és belefér időben, mert mondjuk utolsónak érkezett.
2023. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonlo elofordult a 2 ev alatt nehanyszor, tobb, mint masfel ora. Egyebkent gyakran megcsuszunk 10-15 perceket.
2023. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!