Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évet bír ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évet bír ki egy kapcsolat míg ellaposodik és megszokottá válik? Ja és számít hogy a pároknk előtte mennyi kapcsolatuk volt, illetve a koruk?

Figyelt kérdés

2012. okt. 5. 03:19
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj de ez egy hülye és felesleges kérdés.Ez egyéntől függ.Van akinél 1 hónap van akinél 2 év.Ovis szintű a kérdés
2012. okt. 5. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
én nem haragszom, de te se haragudj de akkor válaszolj inkább értelmes kérdésekre :)
2012. okt. 5. 03:40
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Egyénfüggő. De magam viszonylatában úgy gondolom, hogy 5 évnél többet semmiképp sem. Igaz, még nem volt senkim, minden lehetőséget kihagytam, de attól még véleményem lehet a témáról. Egyszer mindenki unható. Az első szex a kedvessel a legizgatóbb, utána már szokottá válik, ez a rejszoásnál legalábbis így van, akkor élesben sem volna elme szempontjából másképp. sokadszorra már nem annyira ujdonság a teste, nem annyira hoz lázba, így jobban is teljesítesz vele az ágyban mint első alkalommal, később sülsz el, satöbbi. Személyiségben is unható mindneki, régi haverok is egy idő után megszokottá váltak, aztán leválasztottam őket magamról. Jönnek a viták, előtérbe kerülnek a hiányosságok, amikor múlik a rózsaszín köd, és egy idő után az ember már be akar újítani. Rájönnek sokan, hogy akikkel eddig együtt voltak, nem az igazi, nem az, akire vágynak.

Szerintem függ attól is, hogy mennyi a közös érdeklődési szint, mennyire vallják ugyanazokat az elveket, mennyire szeretnek kúrni, ha ezek full összhangban vannak, akkor még nyócvan évesen is simogatják egymás kezét, de ha teljesen ellentétek, és csak a szex van úgy ahogy, akkor marha rövid viszonyra lehet számítani. Én el nem tudnám képzelni egy hétnél tovább egy olyan nő társaságát, aki belül nem olyan mint én, és nem értékeli azt, amiért én rajongok. Ilyeneket marha gyorsan rúgnám pi-csán!

2012. okt. 5. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vegyük a legideálisabb helyzetet amikor tényleg a nagy ővel, életed párjával kötöd össze életedet (láthatjuk, h. a többség nem így tesz, ma két válás jut egy házasságra), még akkor is előbb-utóbb érdekelni fog más /ez egyén függő, lehet 10-15-25 év után/ mert még a legjobb kapcsolatot is megöli a megszokottság érzése. Egyszer olvstam a k.urvával egy riportot amiből csak az a rész maradt meg nekem amikor a kuncsaftjairól és azok indokairól kérdezik, természetesen a legtöbb férfi azért jár mert nem kapják meg otthon amit szeretnének de mesélt egy olyan idősebb úrról aki elmondta, hogy a felesége a mindene, az életét is odaadná érte, a szex is mindig nagyon jó volt vele de 30 év után bizony előjött belőle az újdonság iránti vágy, ennyi. Nem hiszem, hogy a nők sokkal másabbak lennének ilyen téren.

Személyes véleményem, hogy elég sokáig ki lehet tolni ennek a határát ha a férfi és a nő is tudatosan tesz azért, hogy ne laposodjon el a szex. Sokan azzal is elrontják, hogy már a kapcsolat első évében szinte mindent kipróbálnak amit lehet, utána meg elég nehéz valami újat villantani.

2012. okt. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%

Ha úgy álltok hozzá, mint a legtöbben, akkor egy-két éven belül ellaposodik. A legtöbb kapcsolat folyamatosan laposodik, mert mindkét fél megszerezte azt, amire vágyott és azt hiszi, hogy nem kell tennie érte már semmit. (Arról nem is beszélve, hogy nem a megfelelő emberrel jött össze.)

Ugyanúgy kell viselkedni hónapokkal és évekkel később is, mint a kapcsolat legelején vagy még azt megelőzően.

2012. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen előző, ez amit írsz, a megszerezni után a meg is kell tartani effektus. Ez az amibe szinte majdnem mindenki belebuki. A nő ha olyanja van, akárkinek enged, ad esélyt, persze sajnsa nem mind ilyen, felszedni egy jó macát ha nem vagy egy élő zombi belül akkor nem is lehet nagy kihívás, de megtartani az már elég nagy vasziszdasz! Ha talál nálad egy jobb fej, jobb kinézetű, helyesebb ürgét, akkor nem lesz hosszú kárriered! Ezért nincs is értelme igazán beleélni magunkat a párkapcsolatba a barátnővel, inkább az oda vissza irányuló kihasználás szintjén érdemes felfogni ezt a dolgot, ami akármikor elérhet a robbanáspontra, amikor lerobban mint egy rozzant Trabant a viszony, és mehetsz a levesbe. Ezért is jobb fizetős lányokhoz járkálni, mert ugyanolyan kedvesek, ugyanolyan jó is lehet a szex, nem is kerül többe, de nekik igazán a fizun kívül nincsenek elvárásaik, és úgy csereberélheted őket alkalomról alkalomra mint a sáfrányos alsógatyát.

Ami meg szinte biztos, ezt látom a környezetemben, hogy miután a nő megszaporodott, a gyerek eléggé tönkre tudja vágni a párok közti nemi életet. Jobban a figyelem középpontjába kerül a sza-ros kölök, a féfi meg hanyagolva van rendesen. Persze ilyenkor ott az ujdonság érzet, csak aztán idővel sokan leszoknak a szexről.

2012. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok!
2012. okt. 5. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!