Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képtelen vagyok eladni kiafiam...

Képtelen vagyok eladni kiafiam kinőtt,nemhasznált cuccait,mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tanacstalan vagyok. Azt erzem hogy mindent megakarok tartani,semmit se tudok eladni,legbelul nemis szeretnek,hiaba tudom felesleges tarolni.

De minden ami az ove gyonyoru emleket idez fel bennem.

Lassan esedekeslenne eladnunk a kisagyat,parom nagyon tul szeretne rajta adni hisz sok helyet foglal. De en emlekszem amikor meg nagy pocakkal valasztottam ki a boltba,ahogy hoztuk haza es ahogy kozosen osszeraktuk ,amikor hazajottem vele a korhazbol es elsonek beletehettem

Olyan regota vágytam az anyasagra es arra hogy a babaruhakat raadhassam amiket akkora szeretettel valasztottam ki neki

Azt erzem az a kisagy az ove, kovezettek meg de ha valaki 3x os arat kinalna erte aztse fogadnam el :( ...

Mindent eltettem. Egyetlen 1 db babaruhat se adtam el. Az osszes zokni minden megvan


Visszatertve a kisagyra,parom nagyon elakarná adni de en nem :(

Mar arra gondoltam hogy tonkre teszem hogy senki se vegye meg :( ugyan ez vonatkozik a babakocsira is,mindenre.

Legbelul erzem,ez nem normalis ,nem szabadna ennyire ragaszkodnom. De nehez az erzeseim elnyomni,meg ugyis hogy tudom paromnak van igaza.

Kinotte,nem hasznalnank,helyet foglalná csak :(


2023. jún. 4. 23:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
56%
Van egy ilyen dokufilm sorozat: gyűjtögetők. Érdemes lehet megnézni, nagyon gáz emberek. Inkább időben menj pszichológushoz, mielőtt a gyereked is szégyellne bárkit hazavinni, vagy esetleg megutálna téged, hogy mindent is megtartasz, és idővel a tárgyakba meg az emlékekbe kapaszkodás fontosabb, mint a gyerek maga. Reméljük, a romlott kaják és bogarak a kupac alattig nem jutsz el. Nem véletlenül van ilyen negatív véleményem sajnos. Kérj segítséget, mert szét fogod rombolni a családod. Szerinted a férjed meddig viseli még el ezt?
2023. jún. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
12%

😂🤦 ti össze keveritek a szezont a fazonnal.


Attól mert valaki nem ad túl a babaholmikon még nem gyűjtőget(ő)

Én sem gyűjtők semmit, folyamatosan szanálok, minden nap takarítva 3 gyerek mellett hozzájuk mérten rend van. De a babaholmikon nem adok túl.

Leginkább azért mert vágyom a 4.-re ami már nem lesz. Nehéz ezt elengedni. Ettől függetlenül nem vagyok zakkant gyűjtőgető.

2023. jún. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
63%
12. Most MÉG nem. Ki tudja, hogy mi lesz később :) Nyilván van, amit az ember megtart, de itt a MINDEN IS megtart esetéről van szó a kérdező esetében, ami már azért kóros.
2023. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

De miért kellene bárminek lennie?


Az ilyen gyűjtőgetőket mindig egy hatalmas trauma èrte ami ezt kiváltotta vagy súlyos ocd-sek.

2023. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
40%
12: a drogos is azt mondja eleinte, hogy ő nem függő ;) térjünk erre vissza 20 év múlva, hogy mit tartottál meg a gyerekeidtől még a babaholmikon kívül...
2023. jún. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kedves akkor járd körbe valósan a témát kezdve az ocd-ről..
2023. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%
A gyűjtögetők sem azokban az okádék lakásokban kezdték a nulladik perctől, mint amit a végén látsz náluk. Ez egy folyamat és nem kell hozzá semmi extra traumatikus élmény, pont elég egy szülés utáni kezeletlen depresszió.
2023. jún. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Elég aggasztó, hogy inkább tönkretennédca kiságyat, csak hogy megtarthasd, holott nincs helyed tárolni. Keress segítséget.
2023. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
27%

Nemelyiktek milyen onzo.inkabb taroljatok evekig amig besargul,elnyuvodik az anyag minthogy elajandekoznatok a tenylegesen raszoruloknak

Merthogy nem adjatok,mas is vegyen maganak...nagyon rosszindulatuak vagytok.

Tisztelet a kivetelnek

2023. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
45%

19#

Tudod ha mindenki felelősségteljes vállalna gyereket, fele annyi rászoruló nem lenne..

Szerintem majd eldönti mindenki akar e adakozni vagy sem, vagy mihez kezd a saját tulajdonával amiért megdolgozott.

2023. jún. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!