Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Képtelen vagyok eladni kiafiam...

Képtelen vagyok eladni kiafiam kinőtt,nemhasznált cuccait,mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Tanacstalan vagyok. Azt erzem hogy mindent megakarok tartani,semmit se tudok eladni,legbelul nemis szeretnek,hiaba tudom felesleges tarolni.

De minden ami az ove gyonyoru emleket idez fel bennem.

Lassan esedekeslenne eladnunk a kisagyat,parom nagyon tul szeretne rajta adni hisz sok helyet foglal. De en emlekszem amikor meg nagy pocakkal valasztottam ki a boltba,ahogy hoztuk haza es ahogy kozosen osszeraktuk ,amikor hazajottem vele a korhazbol es elsonek beletehettem

Olyan regota vágytam az anyasagra es arra hogy a babaruhakat raadhassam amiket akkora szeretettel valasztottam ki neki

Azt erzem az a kisagy az ove, kovezettek meg de ha valaki 3x os arat kinalna erte aztse fogadnam el :( ...

Mindent eltettem. Egyetlen 1 db babaruhat se adtam el. Az osszes zokni minden megvan


Visszatertve a kisagyra,parom nagyon elakarná adni de en nem :(

Mar arra gondoltam hogy tonkre teszem hogy senki se vegye meg :( ugyan ez vonatkozik a babakocsira is,mindenre.

Legbelul erzem,ez nem normalis ,nem szabadna ennyire ragaszkodnom. De nehez az erzeseim elnyomni,meg ugyis hogy tudom paromnak van igaza.

Kinotte,nem hasznalnank,helyet foglalná csak :(


2023. jún. 4. 23:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Fotózd le őket mielőtt eladod. A kiságyat meg alakítsátok át gyerek asztallá.
2023. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
2023. jún. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
6%
Miért kellene eladni? Ennyire hátrányos helyzetű vagy hogy szükség van pár ezer forintra amit adnak egy használt babaruháért? Egyáltalán ki az aki használt ruhát venne a babájának?
2023. jún. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

En a minap osszecsomagoltam mindent es egy holgynek adtam akinek a fia es a menye babat varnak.

Hat zsak ruha,0-10 honapos korig,plusz egy csomo minden meg

Annyira jo erzes volt odaadni.tedd te is ezt.keress valakit akinek jol jon,es ajandekozd tovabb.

2023. jún. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3 en pl vennek megkimelt hasznalt ruhat a gyerekeimnek.szoktam is,nem tudom mi a rossz ebben.
2023. jún. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az emlékekbe és általuk a jó érzésekbe kapaszkodsz, az ad jó érzést (ami teljesen rendben van), nem kifejezetten a tárgyhoz. Csak a fejedben valahogy nehéz összerakni, hogyha eladod/ajándékozod a tárgyakat, attól még az emlék a tied marad. Beszélgess erről pszichológussal, mi okozza, nincs szükséged ezekre a tárgyakra, ezzel te is tisztában vagy. Nyilván valamilyen érzelmi elakadás van mögötte.
2023. jún. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

Én 3 gyerek után se tudok túladni rajtuk 🤷🤣🤦

Osztogassa a fene.. aki gyereket vállal tegye felelősség teljesen.

2023. jún. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyám is ilyen. 40 év után úgy néz ki a ház, mint egy raktár.
2023. jún. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Menj szakemberhez. Ez nem normális.

Néhány dolgot eltehetsz, ha van helyed. Pl a kiságyat, ha egyszer lesz unoka. De hogy mindent...

2023. jún. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kedves hármas. Nem amiatt szokták eladni, mert annyira kell az a párezer forint. Hanem baromi sok helyet foglal a sok ruha, babajáték, kiságy stb és ha nem terveznek már gyereket csak a helyet foglalja, teljesen felesleges tárolgatni. Egy egy dolgot ha eltesz valaki emlékbe az oké, de mindent? Jó, a kiságyak elég tartósak, az becsomagolva egy tárolóban elvan (ha van hely), de a ruhák az állásban is tönkremennek, elöregszik az anyag, bármennyire is vigyáznak rá.
2023. jún. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!