Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan hozzam vissza a régi...

Hogyan hozzam vissza a régi énjét?

Figyelt kérdés

Van egy ismerosom,akit lepuhanyoztak mert mindenkivel kedves,segitokesz es mindenki lelki tamasza volt.Mar vagy 30 ember fix mondta (koztuk az exe is).Amikor az exe is mondta akkor vadallat lett belole.Azota,miota kimondta mindenkibe belekot,mindenkit befenyit,mindenkit megfenyeget stb

Hogyan hozhatnam vissza a régi énjét?


2023. jún. 10. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
miért kéne?
2023. jún. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Ez az igazi énje.
2023. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#1 azért mert így már nem az igazi.Régen mindenki a kedvessege miatt szerette mert ritka jo szivu ember volt.Mindenkinek segitett, mindenkinek tanácsokat adott, mindenkivel csupa szív ember volt.Most meg mintha nem is ő lenne!
2023. jún. 10. 00:14
 4/9 anonim válasza:
30%
Lehet, hogy egyszerűen csak álszent és közben imád balhézni. Szerintem a 2-es válaszolónak teljesen igaza van abban, hogy ez lehet a valódi énje.
2023. jún. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

3 "Régen mindenki a kedvessege miatt szerette mert ritka jo szivu ember volt.Mindenkinek segitett, mindenkinek tanácsokat adott, mindenkivel csupa szív ember volt."


Szerepet játszott vagy mást embert másolt.Az általad felvázolt ember az idők folyamán maximum annyiban változik, hogy a tapasztalatai alapján nagyon nagyon megválogatja kit enged magához közel, kin segít, vagy kiért vállal felelőséget, de a többi régi tulajdonsága nem tünik el. Meg van az, csak már óvatosabb és nem naív. Aki úgy nyilvánul meg amire te megváltozást mondasz, az sosem volt jólelkű. Az ismert ilyen embert maximum, ismerte a reakcióit, a viselkedését és mivel azt szerették, azt hitte hogy majd őt is ez miatt fogják, de egyre inkább terhes lett neki a szerep, ezért bujt ki belőle a valódi énje.

2023. jún. 10. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
15%
Az említett személy valószínű, hogy régen tényleg csak valamilyen szerepet játszhatott, mert ez volt az érdeke. Talán csak egy szerepet játszott pont az exe miatt, mert el akarta vele hitetni, hogy ő mennyire kedves és jószívű. Simán elképzelhető, hogy mióta megromlott a kapcsolata az exével, azóta úgy gondolja, hogy "az édesanyátok jópofizzon nektek" és megmutatta a valódi személyiségét.
2023. jún. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6 Jó ha az utánzó felfedi személyedben a kilétét, mert gondolkodni nem tud, de még utolsó körben is ártani akar a másiknak. Emelt fővel kéne tudnod veszíteni. Szerintem.
2023. jún. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Alacsony önértékelés, megfelelési kényszer is lehet a háttérben. Lehet, hogy egyik viselkedés sem igazán ő, csak illeszkedni akar az elvárásokhoz.
2023. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
4-es vagyok újra. Pont ma hallottam, hogy az én ismeretségi körömben is történt egy kicsit hasonló eset.Lehet, hogy a srácnak nagyon is fontos volt a barátnője és a szakítást valami komolyabb traumaként élte meg, amit nem tudott feldolgozni és agresszív lett.
2023. júl. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!