Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy nem tudom hogyan hozzam vissza a régi alakom. Nemrég híztam minimálisan ugyan, de azért a hasamon látszik, ami engem zavar :D újra lapos hasat szeretnék! Van valami tippetek?

Figyelt kérdés
Mit egyek, futás és cardio itthon jó? mert terembe menni sajnos nincs időm. Este 6 után nem eszek! Hatásos lehet? Valaki hasonló helyzetben? :)

2014. júl. 29. 13:56
 1/1 Mokledor válasza:
Ha nem eszel az sem valami jó ötlet mert csak magadnak ártasz. Otthoni gyakorlat viszont lehet pl.felülés valami szivacson vagy szőnyegen. Napi:reggel és este 3x30 kissebb szünetekkel. A futás is jó de azt ha teheted akkor reggel, vagy délután. és ne egyél, igyál olyan élelmiszereket amelyekben sok a kalória. csakis edzés előtt. Kerülni a cukros, túlzottan cukros:Sprite,7up, Coca Cola(és minden Cola). ezek hanyagolása. inkább tea és ásványvíz. :)
2014. júl. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!