Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Le csökkentet antipszihotikum...

Krisz92 kérdése:

Le csökkentet antipszihotikum gyógyszer megvonási tünetei menyi idő után szokott elmúlni általába ?

Figyelt kérdés
napi 600mg quentiapin lett le csökkentve napi 450mg ra aki le csökkentetne orvos nem tudom elérni azért irok ide voltak érzék csalódásaim de azok már nincsenek de még most se érzem jól magam teljesen

2023. jún. 10. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Idezem a benzodiazepine elleneseket akik a fuggosegrol papolnak:


"A benzodiazepinek fuggoseget okoznak, ilyen a Xanax, Rivotril, meg ilyenek, az antidepresszansok, antipszichotikumok nem okoznak fuggoseget"

2023. jún. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kb három hét,de egyénfüggő. Miért nm 25mg onként csokkentettétek? A rosszullétre próbálj teakat inni, kamilla citromfű levendula. Magnéziumot is szedj. Ha nagyon rosszul vagy hívj mentőt.
2023. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon óvatosan szoktam le. Minden nap körömreszelővel picit reszeltem a gyógyszerből. 1 hónapig csak 2 húzás. Aztán minden hónapban ismételten több. Sajnos az első próbálkozásom kudarcba fulladt. Nagyon rosszul lettem. Most időt adtam magamnak és könnyebben ment.
2023. jún. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én meg már így szedem két hete az első napokba egy két halucinálás volt meg érzék csalódás vizuális halucinálás ezek már elmúltak de még most se a legjobb
2023. jún. 10. 21:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon lassan kell csökkenteni! 3 as voltam.
2023. jún. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igaz amit írnak, lassan kell csokkenteni. En egyik naprol masikra hagytam el orvos tudta nelkul. Azin keves emberek koze tartozom akiknek ebbol nem lett baja. Mindenkepp beszelj az orvossal amint el tudod erni.
2023. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!