Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális az olyan anya; aki...

Normális az olyan anya; aki leallìtja a beteg gyerekét az antipszihotikumrol?

Figyelt kérdés

Anyám szerint lelassultam tőle mikor szedtem és félt; h nem találok munkát; ő szerinte ne százalekoljanak le.

Azt mondta; hogy kivàg otthonról; ha antipszihotikumot szedek.

Mióta nem szedem az antipszihotikumot; egyre rosszabb a közérzetem; kedélyem; de őt az se érdekli.

Antidepresszánst azt szedek.

Az orvos szerint; ha nem szedem az antipszihotikumot; visszaestek a betegségbe.

Orvos tudta nélkül hagytam abba az anyàm végett.

El költözni nem tudok; mert nincs keretem rà.

Szereti az ilyen szülő a gyereket egyáltalán?

Segitsetek



2021. jan. 4. 20:37
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat hibásan írtam.

Visszaeshetek a betegségbe a pszihiaterem szerint; ha nem szedek antipszihotikumot.

Anyàm üvölt velem; mert mondtam neki; h jobban éreztem magam mikor szedtem.

Azóta sokat émelygés; zsibbad a tenyerem.

2021. jan. 4. 20:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szerintem anyukád nem rosszakaratú, csak tudatlan. Ettől még hülyeség, amit mond, de nem bántásból mondja, hanem hülyeségből.


Fontos lenne, hogy az orvosodnak beszámolj a problémáról, meg a helyzetedről. Ő talán tud segíteni, hogy mivel győzd meg anyukád, kérdezd meg, hogy mit javasol. Biztosan képben van vele az orvos is, hogy milyen tévhitek keringenek a gyógyszerekről. Te meg itt kényszerhelyzetben vagy, mert függsz anyukádtól is, ha jól értem.

2021. jan. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen :(

Azt mondja olyan vok mint egy drogos; ha szedem :(

2021. jan. 4. 21:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Orvosom azt javasolta h szedjem mert visszaeshetek; de anyum eldugta; h ne találják meg; pedig mondtam neki amit mondott a dokim
2021. jan. 4. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én maximálisan anyukádat támogatom. Az antipszichotikumok brutál gyógyszerek, bár méregnek vagy kábítószernek kéne hívni inkább őket. Totál leépítik az agyat, zombit csinálnak az emberből, és maradandó károsodásokat okoznak, anyukád nyilván nem akarja ezt. Oké, elmesélem a saját esetemet. Nyugtatókra voltam függő, és az elvonás miatt elképesztő ideges, szorongós, feszült lettem (elvonási tünet). Egy hozzá nem értő orvos antipszichotikumot írt fel, és erőltette a szedését. Már 3 szemtől is olyan lettem, mint egy halott, napi 15 órákat aludtam, két értelmes mondatot nem tudtam elmondani, híztam 10 kilót pár hét alatt. Ekkor mondta anyum, h oké, ezt nem kéne folytatni. Kidobtam a "gyógyszert" a kukába, az orvoshoz nem mentem többet. Ahogy kiürült a szervezetemből, kitisztult a fejem, jobban is lettem, egészen ember formám lett. A mai napig hálás vagyok anyukámnak. Ha nem állít le, valószínűleg már halott lennék. Vagy valami retardált nyálcsorgatós idióta.
2021. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2021. jan. 5. 01:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mi bajod van eredetileg, de olvasd ezt el, hátha segít: [link]
2021. jan. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!