Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkossággal kapcsolatos...

Öngyilkossággal kapcsolatos gondolataim vannak megint. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
24%
Te uralod a gondolataidat, gondolj pozitív dolgokra, legyen az bármi, nézegess kiscicás videókat vagy bármit amit szeretsz.
2023. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha Nagyon erős, és meg is tennéd akkor segély vonal vagy segítséget kérsz.


Ha úgy érzed tudod uralni, de meg akarod szüntetni akkor klinikai szakpszichologus jövő héten és kezdjétek meg a terápiát


Amúgy sok sport, elegendő alvás és evés a terápia mellett

2023. jún. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem nyirom meg ki magam inkabb elkoltozok alberletbe az a baj alkoholista apammal egy szobas lakasban rohadok ami az evek alatt foleg mostanaban kicsinalt semmi maganeletem nincs amilyen arak vannak alberlet teren hat nem tudom kajara megy egyebekre hogybmarad de mar nem is erdekel igazan csak eltakarodjak valahova ahol nyugtom van alapjaraton depresszios panikbeteg vagyok de hogybilyen szar kornyezetben kell leteznem ilyen emberrel ez meg egy normalis embert is hazabaszna nem hogy engem. Na mindegy keresek valami alberletet azt jovoheten akarhova de elmegyek allandoan a reszeg ordibalasokat veszekedeseket kell elviselni amellett hogy szar minden hat en ezt nem birom mar csak ha mar ennyit szenvedtem a csoves eletemben meg egy probat teszek hatha ossze kaparom magam mert ez igy borzalom. Persze jobb lenne rogton megdogleni megszunn3 minden gondom bajom.
2023. jún. 11. 01:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, a költözést meg kell tenned!
2023. jún. 11. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar neztem alberletet 160+ rezsiert van pesten kulturalt normalis lakas olcsobban csak ilyen 20-30 nm van es kinezetre kis lukak van mar 120 ert is alberlet de ugy vagyok vele most ha innen menekulok mert gyakorlatilag azt csinalom akkor nem egy lyukba mennek hanem emberi korulmenyek koze inkabb 7 napbol 6 ot 7 et dolgozok de emberkent elhetek es nem kell elviselnem a rossz korulmenyeket meg az alkoholista apam mar jol jarok vele. Oda a baratnomet is felvihetem ide nem hoztam nem is talalkoztunk mert egy idegroncs vagyok jobb ha nem lat ilyen allapotban de ha itt maradok rosszabb lesz csak inkabb dolgozok tobbet hogy kitudjak mindent fizetni de innen menni akarok 2napja enni se birok az idegtol az egesz lakas most is uszik a retekben allandoan a vodkas uvegeket sorosdobozokat kaja maradekot mosatlant kell utana takaritsam es ezert dolgozok hogy igy kell elnem bar ez nem elet ez nyomor. Vannak csladtagjaim de semmiben sem szamithatok azokra se szoval egyeduo kell lepjek ha makom van ezt a honapot valahogy kibirom vagy bemegyek aludni a melohelyre azt legkesobb jovohonaptol bar mar en ebben a honapban koltoznek attol fugg milyen lakast meg hogy talalok
2023. jún. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!