Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon stresszes az életem....

Nagyon stresszes az életem. Mit csináljak? Rosszak a gyerekeim,nem fogadnak szót (ovisok). Meg az apjuk miatt is stresszes az életem. Nem bírom már ezt a nyomás,stresszt.

Figyelt kérdés
Ráadásul "sokszor " betegek a gyerekek, akkor még rosszabb a helyzet. Felváltva vannak a gyerekek nálam és az apjuknál. Alig van szabadidőm. A gyerekek apja állandóan keresztbe tesz nekem, állandóan idegesít. A gyerekek miatt sajnos minden nap beszélnem kell vele. Mit csináljak? Nem bírom már ezt az egészet, évek óta ez megy,sok ez nekem.
2023. jún. 11. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nincs semmi segitséged, Anyukád vagy testvér!?
2023. jún. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Anyukám ritkán vigyáz rájuk. Testvérem messze lakik. Barátaim nincsenek. Eszembe jutott már pl bébiszitter, gyerekfelügyelet. Csak az meg drága. Meg új lenne nekik,idegen. Nem tudom mit szólnának hozzá.
2023. jún. 11. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek érzik Rajtad a feszültséget, a kimerültséget. Nem rosszak, csak feszegetiok a határaikat. Nekik most a "biztonság" a legfontosabb, amit Tőled várnak. Az este elmondott mese, a lefekvési rituálé, a Jó éjt puszi, nagyon fontos. Ők csak benned bíznak. Az ő nyelvükön meséld el, milyen boldog lennél ha segítenének neked pl. elpakolnak, egyedül öltözködnek stb.

Adj nekik piros pontot (képletesen), vagy bármi apróságot, ha ügyesek voltak, dícsérd meg őket!

Neked pedig, szívből kívánok valamilyen kikapcsolódást, regenerálódást, feltöltődést!

Én próbálnék ismerkedni is, akár gyerekes anyukákkal, nem csak pasira gondoltam. Vagy ha agyerekeknek vannak játszópajtásaik azokkal néha összehozni, közös programot szervezni.

Neked is jár az "Én idő". Ha kipihentebb, nyugodtabb vagy, azt a gyerekek is "meghálálják".

2023. júl. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!