Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetne diagnosztizalni?

Hogy lehetne diagnosztizalni?

Figyelt kérdés
sziasztok, erősen gyanakszom arra hogy bipoláris vagyok. nem akarom magamat diagnosztizálni. Pesten hova tudnék ez ügyben elmenni? es mennyibe kerül az ilyen vizsgalat?
máj. 14. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
psz. - mondjuk egy magánpsz esetében kb 6-10 alkalom, mire kapsz vmi érdemit
máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
beutalóval államiba ingyenes de több idő
máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én pszichiáternél kezdtem. 5-6 alkalom után diagnosztizált majd elküldött klinikai szakpszichológushoz teszteket kitöltetni (szondi és társai) amivel alátámasztotta a diagnózist.

Pesten nem tudom milyen árak vannak, de vidéken magánkórházba 20.000Ft/fél óra volt akkor a pszichiáter és 21.000Ft/60 perc a klinikai szakpszichológus. Ez 4 éve volt. Azóta gondolom emelkedtek az árak.

máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Megnéztem a pesti pszichiáter árakat és hát azta k*rva. 35.000Ft-tól indulnak.
máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5. Jezusom! En nyugaton elek es atszamolva 35 000 az itt is sok penz, nemhogy otthon! Atyaeg 😖

Szeritnem kezdesnek eleg egy keruleti pszichiater tb alapon (keruleti gondozo). Vagy a Feluton Alapitvany Yourself Center, nem tudom mennyi a varolista.

máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!