Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológus "elvitethet",...

Pszichológus "elvitethet", vagy beutalhat pszichiátriára ha ezt elmondom?

Figyelt kérdés
Ha öngyilkos gondolataim voltak/vannak, és erős vágyat éreztem aziránt hogy kiszaladjak az úttestre, vagy erkezo autó elé álljak. (De végül nem tettem, csak tétlenül néztem ahogy közlekednek az autók)

2023. jún. 16. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Igen, beutalhat.
2023. jún. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hosszúhajú ***** válasza:
91%
igen. velem megtörtént. konkrétan.
2023. jún. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Elég szemét dolog úgy megtenni, hogy másokat is belekever az ember...
2023. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
azt nem tudom felfogni hogy a szarba lehet az hogy leírom hogy velem konkrétan megtörtént, erre valaki lepontoz. nem mintha pont gyűjtő lennék, nem vagyok dm kártya, de egy hiteles tapasztalat ami választ ad a kérdésre az hogyan lehet nem hasznos. pont az a leghasznosabb!
2023. jún. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 én se tudom de nem én pontoztalak le
2023. jún. 16. 21:33
 6/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
5. gondoltam :)
2023. jún. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Van rá sok esély. De ez pszichológus függő. Nekem egy hónapja volt, hogy elmondtam egy pszichológusnak, hogy rengetegszer vannak olyan gondolataim hogy meg akarom ölni magam, azt is elmondtam neki hogyan, stb, + mondtam neki hogy vágom is magam és mondhatni le se szart. Tehát nemhogy nem küldött el pszichiáterhez vagy adott beutalót pszichiátriára, még csak meg sem próbált segíteni. Szóval én már feladtam az egészet.
2023. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!