Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mást is fel tud zaklatni akár...

Mást is fel tud zaklatni akár annyi is, hogy furcsát álmodik?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 10 év alatt az összes nagyszülőm elhunyt. Ebből az elmúlt 2 évben, az utolsó kettő is. Ez megviselt engem is nagyon, meg a szüleimet is.


Sokszor szoktam olyat álmodni, hogy velük vagyok, vagy olyat, mintha meg sem haltak volna. Sok boldog emlékem van velük.


Viszont egy ilyen után mindig egész nap érzelmes vagyok, sokszor van sírhatnékom. Általában 1-2 nap alatt elmúlik. Ez nem azért van, mert rádöbbenek, hogy ez csak álom volt, hanem valahogy jön magától. :(


Hogy lehetne ezen javítani?


2023. jún. 19. 12:12
 1/1 anonim válasza:
Ez a gyász folyamata. Próbáld elterelni a figyelmedet, hogy ne az álmaidra gondolj. Mert azok csak álmok. És persze, hogy mást is felzaklat egy rossz álom. Sportolj, hallgass valami jó zenét és elmúlik a rossz érzés:) írj rám ha gondolod<3
2023. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!