Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rettegek mit csináljak?

Rettegek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most a jelenlegi munkahelyemen érzem magam a legjobban, itt elfogadnak, szeretnek stb. Ez leszázalékolás mellett van 70% egészségkárosodás. Rettegek előre mi van ha elvesztem, mert a rokkant nyugdijból nem hogy megélni nem tudok, még a lakhatásomat se fedezi. Rettegek mi lesz velem, ilyet munkát nem találok könnyen még egyet, itt öt éve vagyok és elfogadnak. Tragédia történne akkor. És ha csak hónapok múlva lenne másik munka, mi fog velem akkor történni. Új kollegát kaptam akivel együtt fogok dolgozni és még nem ismerem, rettegek.
2023. jún. 19. 16:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem csak a munkahely miatt tartok ki, és igyekszem a betegséggel küzdeni, magyarul ez éltet
2023. jún. 19. 16:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy félsz, de ha nincs rá okod, akkor inkább koncentrálj továbbra is arra, hogy te szereted a munkád, jól érzed magad és kész. Sok ember úgy dolgozik le egy életet, hogy utálja, amit csinál. Szóval örülj, hogy te ilyen szempontból legalább jó helyen vagy és ne foglalkozz azzal, hogy mi lesz ha..?
2023. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!