Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hiányoznak a hangok?

Hiányoznak a hangok?

Figyelt kérdés
Skizoaffektív zavarom van. 1 éve tünet mentes vagyok. Képi hallucinációim sosem voltak. Pár napja elkezdtek hiányozni a hangok és a paranoid téveszméim tudom,hogy ezek a dolgok csak a fejemben vannak,de elkezdtek hiányozni túl nagy a csend a fejemben és egyedül érzem magam. Mi lesz ha megemlítem a pszichiáteremnek, hogy nem szedem a gyógyszert,mert hiányzik a betegségem? Kórházban sosem voltam nem volt indokolt nem vagyok veszélyes másokra. Ha azt mondom neki többet nem szedem be akkor azt mondja oké vagy van erre valami protokoll? Volt már valaki hasonló helyzetben?

2023. jún. 26. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem beszélj vele mindenképp, ha nem szednéd és újra jönnek és az nem olyan jó. A csenddel könnyebb megbirkózni hidd el.
2023. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Broder, en nem vagyok pszichotikus, de en is feliratok a dokival kb. 5 fele gyogyszert amit o "allitott" be, de nem hasznal egyik sem, egyedul 1 db.


A tobbit ki sem valtom, 3 honap mulva eltunik a rendszerbol.


Mar tenyleg annyi mindent probaltunk. Masik korhazbol jottem hozza, o meg szenilis, idos, es mindig elfelejti, hogy mar vagy a kedveert 3 - 4x probaltuk a venlafaxine-t es nem mukodott.


Es meg mindig nyomja hogy ha szednem meggyogyulnek.


Es ez oda van irva az elozo korhazi anamnesis resznel az ambulans lapon. Meg az oven is AMIT O IRT KEZZEL kb. 1 eve.


Egyedul ami segit mar csak a Xanax, rivotril. Ha lenne igazi diazepam termek nem az a rohadt draga szutymalek Richter gyartott Seduxen diazepam eleg gyenge masolat, akkor meg az is talan, mint amerikaban a Valium.

2023. jún. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább írj rám és beszélgetéssünk ha egyedül vagy
2023. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan hanghallok, akik megbaratkoznak a hangokkal, es nem kell nekik gyogyszer... a 8kerben vegeznek ilyen kozossegi pszichoterapias uleseket. Esetleg befejezhetned a gyogyszerszedest es elmehetnel hozzajuk. Asszem a kalvaria teren vannak.
dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Amiután kiírtam a kérdést elmúltak ezek az érzések, de most visszatértek. Hiányoznak a "hangok" amik szerintem nem is olyan hangok mint például egy skizofrénnél. Hiányoznak a téveszméim nélkülük olyan csend van. Egyedül vagyok nincsenek barátaim csak a munkatársaimmal beszélgetek és ennyi.
dec. 18. 22:04
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja említettem az orvosomnak, de csak annyit mondott,hogy "aha" és felírt még egy gyógyszert
dec. 18. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!