Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beleszúrtam magamba egy kést,...

Beleszúrtam magamba egy kést, mit tegyek most?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta küzdök depresszióval, rengeteg öngyilkossági kísérletem volt, és egyszer tavaly rengeteget ittam, mellé kábítószereztem is, és kétszer teljesen beleszúrtam egy kést a combomba, abban a reményben hogy elvérzek, ömlött belőle a vér, elájultam.

De már rég nem csináltam ilyet, viszont a combomhoz és térdemhez alig tudok hozzáérni, fura-rossz érzés, pedig már lassan 1 éve történt.

Ennek mi lehet az oka? Mi lehet erre a gyógymód, parázok hogy esetleg lekell vágni majd a lábam emiatt?


2023. jún. 27. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem, hogy most szúrtad bele a kérdés alapján 😂
2023. jún. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Hát az okát te magad írtad le. A gyógymód az, hogy nem használsz kést. A depressziód ellen meg keress valamit ami boldoggá tudna tenni téged. Olyan elfoglaltságot ami napi szinten vagy heti szinten leköt, fejleszt. Tűzz ki elérhető célokat és ne elérhetetleneket.
2023. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%

Nézesd meg a combod orvossal

Keress fel pszichiàtert és pszichológust, hogy segíteni tudjanak.

2023. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!