Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért akarom megmutatni,hogy...

Miért akarom megmutatni,hogy ki is vagyok igazán?bővebben lent.

Figyelt kérdés

Tehát,van bennem egy érzés hogy meg kell mutatnom a világnak az érzéseimet,a fajdalmaimat,hogy mit sikerült elérnem,hogy miben vagyok jó.

De emellett nagyon onbizalomhianyos vagyok

Felporgok,ha csak arra gondolok hogy valakivel ismerkedek és mindent megakarok vele osztani

Meg akarom neki mutatni,hogy egy szuper csaj vagyok

Azt akarom hogy igazán lássa ki is vagyok

De közben szorongok

Nem tudok meg lenni egyedül,szinte két hetente regisztrálok tarskeresokre,utána letorlom.

Nagyon nyughatatlan vagyok,és mindent egyből akarok

Hogy ha valakivel ismerkedek tudjon rólam mindent

Tudom hogy ez nem így megy,és fogalmam sincs hogy miért szorongok már csak ezen is,hogy megmutassam magamat a világnak

Amúgy amikor emiatt felpörgök utána mindig jön egy depresszív időszak,amikor senkivel nem beszélek,nem akarom hogy bármit is tudjanak rólam

Szóval mikor-melyik.

Egyik sem jó

Emiatt nem alszok csak napi 3-4orakat.

Tudom hogy nagyon össze vissza és talán furán írtam le,nagyon nehéz elmagyarázni ezt.

22/L


2023. jún. 27. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem így látom. Ha nem is ismered magad, mégis hogyan mutatnád magad meg másoknak? Ha nincs önbizalmad, önismereted sincs. El kell kezdeni.
2023. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne klinikai pszichológushoz fordulni.
2023. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%

Laikuskent bipolarolis, vagy ha pillanatonkent valtakozik, borderline szemelyisegzavaros is lehetsz.

Oke, divat az amator diagnosztizalgatas, de ez igy nagyon nem jo, ez egesz biztos.

Ha mindent megosztanal, az elriasztja az embereket, de a 3-4 ora alvas mar sulyos dolog.

2023. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mármint klinikai szakpszichológushoz
2023. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4. Jól mondod, neked azt kell fölkeresned.
2023. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálom, ha rosszul érzed magad, de neked van dolgod azzal, ha valami nem tetszik.
2023. jún. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!