Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jó ötlet lenne kipróbálnom...

Jó ötlet lenne kipróbálnom így az elvonót pár hónapra?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy mivel újabban kicsit sok volt az ital, ezért bemennék elvonóra. De így megpróbálnék 2 legyet egycsapásra, mert bent teljes ellátás lenne, ingyen (pár falura van a hely tőlem), van konditerem, így arra sem költök, a májam regenerálódik amíg bent vagyok.

Viszont az a bajom, hogy a munkám nem akarom emiatt feladni, szóval be kéne hogy tudjam a laptopom vinni hogy dolgozhassak. Gondolom így nem fognak beengedni, mert az első pár hónapban beszélni se lehetne a kintiekkel, nemhogy a gépet bevinni és dolgozni. El lehet valahogy intézni hogy be lehessen vinni és akár felügyelet alatt, napi 3-4 órát dolgozni?

Így az egész fizetésem megmaradna és még pihennék és regenerálódnék is. A noszlopi helyről van szó amúgy.


2023. jún. 28. 17:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vállalkozó vagyok, egy külföldi cégnek dolgozok gépről, már vagy 4 éve, szóval a táppénz nem opció, vagy dolgozok, vagy ennyi volt, mert amit csinálok ha kiesik hónapokra, akkor állna az egész projekt.
2023. jún. 28. 17:29
 2/12 anonim ***** válasza:
Kizart hogy igy bemehetnel.
2023. jún. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Boldog az életed?

Mi miatt iszol?

2023. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem csak a minnesota program van elvonók közül, hanem van olyan hely is, ahol nincs ez az "első egy hónapra elvesszük a mobilod és ne is álmodj arról, hogy a laptopod behozhatod". Budapesten, a Nyírő Gyula kórházban 3 féle osztály van, ha gondolod, megírom, hogy mik az osztályok nevei, egész országból lehet menni.
2023. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ingyen elvonó? Én tuti kihasználnám. Elvonók nagyon drágák szoktak lenni. De gondolom nem az a fajta, amibe a rocksztárokat kezelik. Körülményektől függ, de ha ott összeraknak miért nem
2023. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

[link]


Ez az hely amit kinéztem, itt van 20 km-re tőlem. A kórházasokról nem sok jót hallottam, ismerek olyat aki volt a Nyírőben. Meg többeket pl Sümegről, annyit csinálnak hogy szarrá szedálják gyógyszerekkel őket, abból én meg nem igazán kérnék.

2023. jún. 28. 17:57
 7/12 anonim ***** válasza:

Ingyen elvonó ???

Hol élsz te milyen világban.

Tényleg menned kellene .

2023. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Itt van a végén, csak meg kéne tanulni használni a ctrl + f billentyűkombinációt, és beírni az ingyenes szót után.


Negyedik, kiléptető szakasz: (10-12. hónap)


A negyedik fázisban közvetlenül nem vesznek részt a közösség irányításában, heti terv alapján a hét minden hétköznapján a rehabilitáció befejezése utáni időszak előkészítését szolgáló ügyintézésekre mehetnek. A 11-12. hónapban a lakó két alkalommal 10 napra kimenőterv alapján elhagyhatja az intézményt. (Családi kapcsolatok, munkahely, lakhatási lehetőségek és a társadalomba való visszailleszkedés előkészítése céljából.)


A költségek:


A terápia teljes mértékben ingyenes.

2023. jún. 28. 19:02
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Ha tudnál olvasni, értelmezhetted volna: "Ebben az időszakban a lakó levelet kaphat, de azt nem írhat, nem telefonálhat, nem fogadhat látogatót és csak rendkívüli esetben, kísérővel hagyhatja el az intézményt (pl.: bírósági tárgyalás, sürgős orvosi ellátás)." Ez még csak az első hónap. Ez nem egy szálloda, hanem rehab, gyógyulni mennek, nem két sör miatt wellnesezni
2023. jún. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én tudom értelmezni, amit olvasok, ezért is írtam ki a kérdésem kifejtésében, hogy az ilyen helyeken valahogy el lehet-e intézni, hogy legalább a munkához had használhassam a laptopom.
2023. jún. 28. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!