Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns mellett baba?

Antidepresszáns mellett baba?

Figyelt kérdés
Eljött az a pont, hogy sajnos antidepresszanst kell szedjek amíg át nem tudom magam agyban tenni dolgokon. Viszont a jövőben nagyon szeretnénk majd babát. Befolyásolja a termékenységet ez a gyógyszer?
2023. júl. 4. 05:21
 1/10 anonim ***** válasza:
A termékenységet nem hinném, hogy befolyásolja. De nem tudom, hogy lehet-e szedni terhesen. Nem gyakori eset, de én pl. 2 hétig szedtem, utána abbahagytam, kezdd el szedni utána meglátod mi lesz.
2023. júl. 4. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre vonatkozóan az adott gyógyszer betegtájékoztatóban szoktak lenni információk, de az adott gyógyszert felíró orvos is valószínűleg tud mondani valamit.
2023. júl. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14%
Semmit bem tesz ez a méreg csak kikapcsol amellett veset majat gyomort károsít .A mellekhatása fájdalom szorongás hallucináció stb , az elvonási tuünetei meg rosszabbak. Ott van leírva részletesen a tájékoztatón .
2023. júl. 4. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Ez tapasztalat? :(
2023. júl. 4. 06:27
 5/10 A kérdező kommentje:

Az a baj azt veszem észre magamon, hogy már az agyamban annyira felborultak ezek a biokémiai anyagok, hogy hiába állok úgy a dolgokhoz, hogy jó legyen már nem megy.

A kommenteket köszönöm egyébként.

2023. júl. 4. 06:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Én egy évig szedtem antidepresszánst, nekem használt. Mikor már jól voltam, kérdeztem a dokit, hogy lehet-e majd így babat
2023. júl. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

* elküldte......

Vállalni. Azt mondta, ezek a cuccok nem magzatkárosítók, tehát a babára nem veszélyesek (én Scippát szedtem), de ha pozitívat tesztelek, szóljak és megpróbáljuk elhagyni.

Végül már gyógyszer nélkül estem teherbe.

2023. júl. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezded szedni, minimum fél évig nem lehet abbahagyni és utána se egyik pillanatról a másikra, hanem lassan, fokozatosan. Szerintem először gyere rendbe és utána vállaljatok babát, egy depis anya nem biztos, hogy a legjobb egy babának.
2023. júl. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze azért szeretném elkezdeni szedni most, hogy rendbe jöjjek aztán jöhessen a kicsi. Akkor nem befolyásolja a teherbe esést. Remélem engem is helyre hoz és el tudom majd hagyni. Ettől félek még nagyon.
2023. júl. 4. 07:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Több, mint egy évig szedtem. Semmi olyat nem tapasztaltam, amit a hármas írt.

Gyógyszere válogatja, hogy lehet-e szedni terhesen, erről az orvosodat kérdezd meg. Én igaz, nem próbálkoztam baba kreálással, de a ciklusomat rendesen felborította, volt hogy havonta 2-3szor is megjött. A libidóm is nagyon lecsökkent. Nem hiszem, hogy akkor sikerült volna teherbe esnem, ha akarok, de egy gyereknek nem is való mentálisan instabil anya.

2023. júl. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!