Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki a kutya epilepszia...

Ha valaki a kutya epilepszia gyógyszerét meg nyugtatóját szedi be okozhat agyi károsodást vagy skizofréniás tüneteket?

Figyelt kérdés
2023. júl. 7. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert, történt ilyen? Mert ha igen akkor érdemes a toxikológiai ügyeletet felhivni, azonnal.
2023. júl. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Veletlenul bevette, vagy ez a valaki doktorbacsist jatszik? Orvoshoz menni tunetekkel, ha nem SOS, patikust kerdezni, naluk van gyogyszeresz.
2023. júl. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem véletlenül, csak elvileg hetekig-hónapokig szedte pánikbetegség "enyhítésére" és most elég durva állapotban van, az a gyanú hogy emiatt.
2023. júl. 8. 00:22
 4/8 A kérdező kommentje:
de be lesz mutatva egyébként ez az egész, itt csak rákérdeztem mit gondolnak róla az emberek.
2023. júl. 8. 00:23
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegy, ki mit gondol? De komolyan.

Én azt gondolom,hogy jó hülye volt.

Na,most ezzel előrébb vagy?

Xd...

2023. júl. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ez lehet, hogy veletlenul hasonlo az emberehez, es egy allat inkabb gyengebbet kap. Nem azt mondom, hogy igy kell csinalni. Lehet, hogy a durva allapot nem ettol van, hanem eleve rosszabb allapotba kerult.
2023. júl. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"itt csak rákérdeztem mit gondolnak róla az emberek"

Ahány ember, annyi félét gondol, nyilván. Ezt anélkül is tudhattad, hogy kiírtad volna a kérdést...

2023. júl. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Úrjézus!
2023. júl. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!