Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A valeriana hatásos, vagy...

A valeriana hatásos, vagy csak placebo?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem használt
2023. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Nekem se használt
2023. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én sem érzek tőle semmit. Van akit elaltat. De nálam az este bevett Xanax is csak másnap délutánra hat. El is hagytam mindenféle ilyen gyógyszert. Egy nyugtató zene, vagy egy jó kis elalvás előtti könyv olvasás, vagy relaxálás, többet ér a bogyóknál. A Feleségem Melatonint szed. Én is kipróbáltam már. A Valerianánál mindenesetre többet ér. [link]
2023. júl. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Semmi hatása rám.
2023. júl. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
AKik megszokták az erös altaatókat, azokra MÁR nem hat rendesen, aki nincs hozzászokva gyógyszerekhez, azoknak kifejezetten hatásos.
2023. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Jószerivel mindenki ezzel kezdi ha alvásproblémája jelentkezik. Én is. Semmit nem ért.
2023. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek használt, én még nem próbáltam.


De annyi ilyenre dobtam már ki fölöslegesen a pénzt, hogy már nem is hiszek benne.


Nekem egyébként a 0,25-ös frontin se használt semmit, szóval lehet én totál el vagyok rontva az ilyen nyugtatókra való reagálásnál

2023. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Semmi ilyenre nem szabad pénzt adni. Még a patikában kapható vényköteles dolgok se hatnak nálam általában semmire, maximum a fájdalomcsillapító. Nekem az jött be, hogy beszereztem növényt. Azóta több növényt tartok itthon, locsolom őket.
2023. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem használt.
2023. júl. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bár nem kérdés, de a CBD olaj se ér szart se szerintem, nem véletlen van akkora pénz a marketing részére fektetve. Nagyobb a híre, mint a haszna
2023. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!