Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzem már a rivotril...

Miért nem érzem már a rivotril hatását ?

Figyelt kérdés
Bipoláris vagyok és mellette még szedek gyógyszereket,de semmi hatását nem érzem a rivotrilnak hogy csökkentené a szorongást. Kb 10 éve szedem. Talán már hozzászokott a szervezetem ? 1 mg ot szedek.
2023. júl. 9. 03:54
 1/3 Justinianus ***** válasza:
28%
Ne aggódj, a gyógyszergyárak extra profitja meglesz.
2023. júl. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Érzed még, csak nem annyira. Van tolerancia de nem úgy ahogy a legtöbb ember gondolja hogy na 2 hónap után semmit nem érzek.


Én 8 mg ot szedtem, sosem szoktam hozzá, az önbizalmat adta de brutál módon. Szedtem kb 1 évig. Nem éreztem hogy hatástalanabb lett volna.


De gasztroparézisem lett tőle, abba kellett hagynom...


Szerintem maradj az 1mg-nál.


Van tanulmány is erről, hogy nincs olyan, hogy tolerancia a thelancet.com-ról ahova azért totál nehéz tanulmányt beküldeni és elfogadtatni: [link]


Szerintem vagy több a szorongásod inkább. Nekem ilyen bajom nem volt. Xanaxal sem.


Én hiszek abban a tanulmányban amit több pszichiáter/pszichológus/farmakológiai szakértő készített, illetve elemzők átnézték.

2023. júl. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek nem életmentő gyógyszerek,meg kell tanulni nélkülük élni .
2023. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!