Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril ra szabad kávét...

Róbert dávid kérdése:

Rivotril ra szabad kávét inni? Mennyi idő mire kifejti a hatását ha beveszem?

Figyelt kérdés
3x1 Mg ot szedek szorongásra és hát nem nagyon érzem a hatását,gyakran van hogy a reggeli rivora iszok kávét,persze vizzel veszem be,a másik kérdés hogy mennyi idő után hat? létezik hogy már tolerálja a szervezetem?

2019. ápr. 14. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
mennyi ideje szeded? amúgy persze, hogy ihatsz rá kávét.
2019. ápr. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sorban válaszolok. Szabad. Kb 15-30 perc. Létezik, hogy azért nem hat, mert már hozzá vagy szokva.
2019. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig szoktam a gyógyszer meg a kávé közt enni valamit, szerintem közvetlenül nem túl jó ráinni a kávét.
2019. ápr. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 IldyAngel000 válasza:
A rivotrilra nyugodtan lehet kávét inni. A rivotril egyik legerősebb antipszihotikum ami azonnal hat az agyban. Nem kell vízzel be venni simán szét lehet rágni így gyorsabban hat. Nincs semmilyen keserű íze. Én 10 éve szedem. Most 2x2 mg szedek. Van hogy kevésnek érzem én is így más gyógyszerekkel pótólják a többi hiányt. Volt hogy régebben 4x2mg szedtem és attól teljesen bekattantam. kórházba kellett vinni mert dűh kitöréseim és agresszív viselkedés alakult ki. Lejebb kellett venni a dózist, hogy jobban legyek. A rivotril komoly függőséget okoz.
2019. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagy probléma ha megemeltem magamtól 3x2mg ra? Nem hatott a napi 3 mg.
2019. ápr. 19. 14:31
 6/8 anonim ***** válasza:
azért nagy probléma mert a napi 3 mg is rengeteg!! nem emelheted az örökkévalóságig... inkább pont hogy csökkentened kéne és szünetet hagyni. a rivotril elsorvasztja hosszútávon az agysejtjeidet, rontja a memóriát és a májadat is szétcseszi. ha komoly lelki gondjaid vannak inkább antidepresszánst szedj, az kevésbé káros
2019. ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most hagyom el a sertraline t fokozatosan,orvos utasitására,csökkentettem már gondolom adni fog helyette mást
2019. ápr. 19. 14:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Megemeltem , reggel 1 mg délbe 2 mg este 1 mg,mit fog szólni hozzá az orvosom? Hozzá teszem jobb azóta egy kicsivel
2019. ápr. 23. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!