Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt orvos, vagy patikus?

Van itt orvos, vagy patikus?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak SK-ban a neurologus Cerebrolysin injekciót írt fel. Autistának vélte, de azt mondta ennek az injekciónak segíteni kéne, ha nem az. Nem beszél, és állítólag ez az injekció beindítja az agyat. Nos a gyerekorvosunknak anno nem nagyon tetszett, de azt mondta rajtam áll. Ezek után nyilván nem mertem beadatni. Olvastam, hogy előfordult, hogy epilepsziás rohamokat hívott elő. Most 4 éves a fiam, most kezd beszélni. Még mindig nincs diagnózisunk, de a napokban elkezdtem gondolkodni vajon jól döntöttem-e. Gondolkodtam rajta, hogy visszamennék és kiíratnám újra, mert nagyon nagy a lemaradás sajnos. Valaki esetleg segítene nekem ebben, mi lenne a jó, aki ért a gyógyszerekhez?

2023. júl. 12. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne egy anonim oldalon kérj orvosi segítséget egy kisgyereknek. Vidd el orvoshoz, ha valami troll beír valami baromságot a gyereked egeszsege múlhat rajta!
2023. júl. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Voltunk egy másik neurologusnal. Ő azt mondta nem adatná be, mert a gyereknek ilyen korban rohamosan fejlődik az agya. Hát sajnos nálunk nem így van. Illetve menet közben gyerekorvost valtottunk, mert szerinte minden rendben a gyerekkel. Az ő unokája is 4 évesen kezdett beszélni 😑

Persze emellett nekünk millió másik gond van, nem csak az , hogy nem beszél. Szóval a mostani gyerekorvosunk dicséri az injekciot, de mivel az a neurologus akit ő ajánlott nem írta fel, így ő nem adhatja be, csak úgy.

2023. júl. 12. 11:49
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Mi az az SK? Ez egy értelmes, normális rendelő? És igazi neurológus mondott ilyent?
2023. júl. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szlovákia. Igen igazi neurologus.
2023. júl. 12. 12:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Szlovakiai vagyok ez az injekcio eretlen idegrendszeru gyermekeknek van, van ra esely h beinditja a beszedet es igen van ra esely h epilepszias marad tole a gyerek volt mar mindkettore pelda, ha a gyermeked nem autista akkor beindil a beszed ez nelkul is ha meg az akkor sajnos kitudja ....azt irod most kezd beszelni akkor legy turelmes... Milyen egyeb tunete vannak a gyermekednek ami autizmusra utalhat?
2023. júl. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
HA van is itt orvos vagy gyógyszerész\patikus az sem adhat itt neked ilyen mivoltában tanácsot, főleg nem anonim módon. Súlyos etikai problémákat vetne fel, hiszen ki vállalja a felelősséget? Egy anonim internetes Gipsz Jakab? Azt ír, amit akar. Bárki előadhatja itt neked, hogy orvos, és ki fogja ellenőrizni, hogy az? Beszélj értelmes orvossal erről. Van egy facebook csoport, [link] , itt kérdezz inkább, ott legalább ellenőrizhető, hogy ki írta a választ, az adminok a kompetens szakembert fogják oda hívni, hogy a lehető legjobb választ kapd. Ide ilyet elvásárokkal ne írj, itt van annyi elmebeteg, aki mindenféle hülyeséget képes előadni, hogy hihetetlen. Mesedélután ehhez képest kutyafüle, fogalmatlan, felelőtlen emberek gyülekezete.
2023. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Huscomb1 , nem hülye a kérdező, nem az alapján fog tenni bármit is, hogy itt mit ír valaki, csak sokat segíthet mások (szakmai)tapasztalata is.


A vakcinainfós oldal, amit belinkeltél, meg többször írt hülyeséget és kommentelni se lehet hozzájuk, és aki a legtöbbször mond téves dolgokat, nem is adja a nevét, álnéven van, azt az oldalt is hasonlóan kell kezelni, mint ezt.

2023. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg ilyen kérdéseknek amiatt is van értelme, hogy hamarabb tud releváns kérdéseket feltenni, amikor orvoshoz kerül.
2023. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A vakcinainfós oldal, amit belinkeltél, meg többször írt hülyeséget és kommentelni se lehet hozzájuk, és aki a legtöbbször mond téves dolgokat, nem is adja a nevét, álnéven van, azt az oldalt is hasonlóan kell kezelni, mint ezt."


nyilván ezekre az állításokra bizonyítékod is van :D Van a lószart, csak írod a hülyeséget.

2023. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
[link] itt lehet ellenőrizni az egészségügyi dolgozókat
2023. júl. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!