Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Két hete szedem az antidepress...

Két hete szedem az antidepresszánst de sokkal rosszabbul vagyok. Az öngyilkossági gondolataim is felerősödtek. Mikor lesz jobb?

Figyelt kérdés
Legszívesebben bevennék egy marék nyugtatót annyira kivagyok.

2023. júl. 15. 20:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Sajnos ez is 1 mellékhatása ezeknek a szereknek...
2023. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Amúgy 3-4 hét, mire jobban kezdesz lenni. Az orvos nem mondta? Ha ennyire felerősödtek ezek a gondolataid, akkor mielőbb hívd a pszichiátert és mondd el neki.
2023. júl. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj vissza az orvoshoz, lehet, hogy le kell cserélni a gyógyszert.
2023. júl. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1


Nem mindnek és nem mindenkinél.


Mit ír a tájékoztató, hogy mit kell tenni, ha ez történik? Gondolom azt, hogy haladéktalanul szólni kell a pszichiáternek.


(Most nem a hülyegyereket akarom adni, szedtem antidepresszánst már, de nekem nem volt ilyen mellékhatása. Szóval átugrottam azt a részt, hogy ilyenkor mi a teendő.)

2023. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. 4es, igen tudom kimaradt a mondatomból a lehet szó... Kérdező, írj valamit te is,hogy mi a helyzet.
2023. júl. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#5


Csak sajnos az ilyen kimaradások okozzák a csúnya tévhiteket. Én tegnap elájultam egy vény nélkül kapható hasfogótól. Nem ismert gyakoriságú mellékhatás, valszeg kibaxott ritka. Ha csak annyit írnék, hogy "sajnos ez is egy mellékhatása", akkor sokan azt hihetnék, hogy ez az általános.

2023. júl. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szabadságon van az orvosom. Azt mondta két hét mire hatni kezd.
2023. júl. 15. 21:18
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal felnőtteknél öngyilkossági gondolatokat válthat ki, vagy fokozhatja. Ezt tudatosítani kell, hogy nem spontán lett rossz hangulatod, hanem a gyógyszer hozzászokás, illetve az váltja ki.
2023. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

8


Igen, én is ezt akartam írni, hogy fiataloknál gyakoribb ez a mellékhatás.


"Ezt tudatosítani kell, hogy nem spontán lett rossz hangulatod, hanem a gyógyszer hozzászokás,..."


Itt mit akartál írni?

2023. júl. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudatosan kell hozzáállni, nem átadni magát az öngyilkossági gondolatoknak, hanem tudni kell, hogy ez a gyógyszertől van és elmúlik egy hónap után. De előjöhet később is, nekem legalábbis az segített h tudtam, hogy a gyógyszer okozza, illetve erősíti fel.
2023. júl. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!