Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki tud segíteni ilyenkor?

Ki tud segíteni ilyenkor?

Figyelt kérdés

elkövettem egy bizonyos dolgot nem tiszta tudatállapotban!(nem büntetendő dolog!)és azóta józanul sehogy se bírok megbírkózni a gondolattal,felemészt,egész nap csak ekörül jár a fejem,meghatározza minden pillanatom és még csak 4 nap telt el azóta nem tudom meddig bírom!az egész életem romokba dőlhet miatta fizikálisan anyagilag és egészségileg is!

vannak erre szakemberek?



#élet romokban egészség
2023. júl. 18. 14:39
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
egyedül az alkohol enyhít rajta de korábbi alkoholistaként nem túl jó dolog ez
2023. júl. 18. 14:40
 2/18 anonim ***** válasza:
Kivel dugtál?
2023. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
ez jó🤗🤣tanács?
2023. júl. 18. 14:57
 4/18 anonim ***** válasza:
14 vagy 15 eves volt?
2023. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
jo ha már igy bekérdeztél/tetek hasonlóról van szó,de jezusom nem kiskorú,30+as nőről van szó,akit sose láttam előtte még,ráadásul védekezés nélkül,otthon meg várnak na...és ha elkaptam valamit?hogy a f.szba adjam elő ha el is megyek kivizsgáltatni magam ahhoz is kell pár hét hogy elteljen,addig otthon mit mondok,nem 2hónapos kapcsolatban élek inkább 20 évesben
2023. júl. 18. 15:17
 6/18 anonim ***** válasza:

20 eve ?


30+ az 30 felett (vagy 30 is nalad?) akkor akar mar 10-11 evesen osszejottel vele 20 eve????


Te mennyi voltal? Na mindegy regi idok szebbek voltak.


hat figyelj ide most broder.


En valami hasonloban vagyok evek ota vagdosom magam, es senki nem tud rola de a testem tele van csikokkal, kemeny csikokkal brazzers.


Tudjatok mentalis beteg vagyok major depresszioval de eleg budoset finganak ra mit ne mondjak.


Szoval ha kiderulne hogy mi van a polo meg gatya alatt hat... lehet ezzel a pengevel elvagnam magam a nyakamon olyan gyorsan hogy nem is erzem - lehet ilyet szerencsere.


De brozer.


Meg ha el is kaptal valamit, menj el testre, lehet csak herpesz. Lehet csak mandula gyulladas. Ameddig nem tudod mi ne parazz. Menj el brazzerz.com es teszteld magad hogy tudd meg.


remelem figyeltel es hallgattal ram most az elmult 17 masodpercben.

2023. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
figyeltem bátya😅mentális dolgokról nem is mertem írni vagy 16 féle gyógyszert szedek rá csak tudod van az életemben egy nő akit nagyon SZERETEK,tudom a legtobb no erre beirja hogy minek dugtal felre,szoval SZERETEM MINT NÖ kell az érintése, ölelése,gondoskodása,sose fogok szeretni mást,de a test mást mond azért ennyi idő után,akivel voltam semmi érzelem csak ösztön,kész.Sose akarnám se megölelni se megcsókólni.fújj🤢
2023. júl. 18. 15:36
 8/18 anonim ***** válasza:

te brazzers.com


te szerintem nem is vagy szerelmes abba az elso asszonyba.


szerintem attertel egy masik utra.


Figyelj ide most megint broder.


dugd meg a mostanit - kozben merd meg mekkora a dako


dugd meg a masikat - megint merd meg a dakot


amelyiknel nagyobb a dako az nyert kesz punktum tema lezarva nincs oszton nincs brazzers.com meg semmi oke?


remelem megint figyeltel most 13 masodpercig


es milyen 16 gyogyszert szedsz?

2023. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
semmmilyent mirzatent rivotrilt meg frontint de elég sokat napi 40mg mirzaten, 2mg rivo,6mg frontin na mindegy a tanacsod merlegelhetetlen mert kulonbozo allapotokban vannak a dolgok
2023. júl. 18. 16:22
 10/18 anonim ***** válasza:

mirtazapine 40mg-tol nem csoda hogy all a dako mint a zsiraf.


rivotril hany mg? En attol porgok es 8mg ot szedek.


frontint dobd ki a francba es xanaxra csereld


orvoslatogatok most minden dokinak frontint nyomnak nezz korbe - az egy magyar masolat fos es sok a baj vele, mindegy nem megyek bele.


egyaltalan nem merlegelhetetlen. ha a dako nem allna fel egy csajra akkor nem lenne vonzo. ha viszont all mint a zsiraf akkor meg izgulsz ra mint a mittom en mi.


De ez igy van merlegelve.

2023. júl. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!