Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fura érzések eki megvonása...

Fura érzések eki megvonása után. Elvonási tüneteknek véltem felfedezni, de a fejem annyira furcsa. Tapasztalt emberek tudnátok segíteni/tapasztalatokat megosztani?

Figyelt kérdés
Nemrég próbáltam ki az ekit és megtetszett, így haveromnak is meg mutattam hogy mi is ez, ki próbálta ő is és neki is tetszett. 1 hete el kezdtük a fogyasztását hétfőn 1 és féllel kezdtük, kedden már kettőt, és szerdán már hármat meg ettünk. Csütörtökre nem maradt sok, így csak egyet-egyet tudtunk meg enni. Péntekre is tudtunk szerválni egyet-egyet, de szombatra viszont nem maradt semmi. Szombat este kegyetlen szar volt alig tudtam el aludni, rám jött a depresszió es egyszer nevettem, egyszer sírtam, rémálmaim voltak, és a fejemben eddig soha nem éreztem ilyet, mintha valami hátulról megcsapna. Es el jött a vasárnap, azaz ma, a délelőtt hát elég szar volt de kezd már csillapodni, abban reménykedek hogy holnapra már teljesen elmúlnak ezek a tünetek.

2023. jún. 18. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
1 héten át narkóztál, örülj ha ennyivel megúszod...
2023. jún. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltad, hogy annak majd nem lesz semmiféle elvonási tünete? Lol Mesélhetnék én is arról, hogy milyen az, amikor egy hétig fetreng az ember az ágyban remegve, miközben fürdőzik a saját izzadságában.
2023. jún. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Jezusom

Hat szerintem is orulj hogy ennyivel megusztad😳

Mi a fenéért kell NAPOKIG ekizni??

2023. jún. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Az igazi ekikben az MDMA nevű hatóanyag van. Az teker szét, vagy ha nem pörgöd le keményen elszállsz tőle. Viszont az mdma erős toleranciát is kivált, és ha egymást követő napokon használod ~ pl a 2. napon is már jóval gyengébb lesz ~ 3-4 nap után pedig az extra erős adagokat sem érzed már be. (Az igai bogyósok ezért hetente egyszer nyomatják, viszont akkor van aki egymás után jó sokat - mert amíg nem csúszol le nem kezd olyan erősen toleranciát kiváltani).

Na most ahogy írsz (abból következtetve) te mégis beérezted minden nap, amiből következik hogy nem igazi extasy volt. Mivel így nem mdma volt a hatóanyaga sem - ezért valami dizájner drog - vagy új pszichoaktív szer lehetett (látatlanban valami katinon szerűre tippelnék).

A tapasztalt mellékhatások azért jelentkeztek mert ismeretlen hatóanyago(ka)t juttattál be (kb mintha simán kristályoztál volna). Ezeket a szereket senki nem bírja huzamosabb ideig, főleg napi szinten - vagy aki így használja hamar maradandó károsodásokat is elszenvedhet. Azt javaslom állj le vele még időben. És egyszer próbáld ki az igazi bogyót is - meg fogsz lepődni :)

2023. jún. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyébként blue punisher volt, elvileg 120mg-os. Tegnap este be dobtam 1-et, és ma olyan mintha újjá születtem volna, minden bajom megszünt😅. Remélem így is marad😁.
2023. jún. 20. 17:52
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

... és ugyanezek az arcok pár év múlva:


“Segítség, hogyan tudnék leszokni a drogokról?!”


:D

2023. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Akkor dobálgassad hülyegyerek😃perc alatt leépít
2023. jún. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább akkor acidezz, az legalább nem épít le fizikailag.
2023. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erre annyit, hogy mindenki úgy bassza el az életet ahogy akarja.
2023. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!