Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ketilept nagyon erős gyógyszer?

Ketilept nagyon erős gyógyszer?

Figyelt kérdés

Félek elkezdeni szedni, szorongásra, feszültségre kaptam nem halucinálok meg ilyesmi pedig tudom, hogy arra adják elsősorban... Félek, hogy nagyon ki fog ütni ez a gyógyszer, munka közben állnom kell és járkálni szerencsére nem kell hozzá nagy koncentráció de nem lenne jó ha elaludnák közben 😅

Mennyire álmosít ez a gyógyszer, durvább mint a Frontin?



2023. júl. 20. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Új gyógyszert érdemes olyan napon kipróbálni, amikor nem dolgozol, szabin vagy hétvégén.
2023. júl. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, akkor fogom kipróbálni de csak 2 szabadnapom van egymás után és félek, hogy addig nem múlnak el a mellékhatások
2023. júl. 20. 09:59
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Ne aggódj, ha beveszed akkor nem fog érdekelni, ez a lényeg.
2023. júl. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon durván álmosít, sokan első hetekben napközben is álmosak, de ez javulni szokott idővel. Jóval jobban álmosít, mint a frontin.
2023. júl. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
És a frontin nem használ, vagy mért ezt kaptad?
2023. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Ez egy olyan antipszichotikum, amely szorongásra és bipoláris zavar ellen is hatásos. Ilyen esetekben 25-50 mg a szokásos napi adag. Ilyen terápiás dózis esetén ha este beveszed, akkor jól fogsz tőle aludni, majd másnap nyugodabbnak, kiegyensúlyozottabbnak fogod érezni magadat. Nem kell attól tartani, hogy kiüt, vagy belassulsz, vagy elbambulsz tőle. Nyugodtan elkezdheted szedni.
2023. júl. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Ketilept ( Qetiapin) Hatóanyagú új generációs antipszichotikum. Akárcsak a Seroqel,Kwentiax. Mind a három egy ès ugyan az a gyógyszer. Ezt a gyógyszert elsősorban Skizofrèniára ès Mániás Depresszióra îrják fel. De mivel igencsak erős szedatîv ès altató hatása van,ezèrt îrják fel mèg szorongásos állapotokra,alvás zavarokra is egyaránt. Èn Mániás Depresszióra szedek este 200-mg Kwentiaxot 2-mg Rivotrillal+ Haloperidolt is kapok mert a Kwentiaxtól rèmálmaim vannak,ès halucináltam a gyógyszertől. Szedtem Seroqelt 300-900-mg ot is. Brutálisan ki ütött,napközben ülve el aludtam a munka helyemen. De nyugi,nem kell most meg ilyedni. Próbáld meg szabin be szedni az első adagot. Ha nagyon kiüt,akkor szólni kell az orvosnak,hogy kisebb dózisban adja. A legkisebb dózis 25-mg. A legnagyobb 400-mg. A tanácsom szedd csak be, amikór szabin vagy vagy hètvègèn. Gondolom első körben csak a legkisebb 25-mg ot îrt az orvos. Ha nagyon kiüt,akkor meg kell beszèlni az orvossal. Amint kèt hèt folyamatos szedès után jelentősen enyhül a szedáció.
2023. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
nem erős.inkább egy jó kis elezsdé+1 joint. bár álmosságra inkább a spuri,eki,kóla a megfelelő.
2023. júl. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-asnak: te mit érzel ezzel a válasszal?
2023. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
A legjobb lenne ha szombaton elkezded és hétfőn egy hetet táppénzen lennél. Akkor a tested megszokja, ha nm érzed jól magad akkor szólsz a dokinak. Olvasd el a betegtájékoztatót, de nm kell megijedni. Ha nagyon álmos vagy és kàba akkor kávét ihatsz. Én fekete teát is szoktam reggel. Óvatosan a kólával meg az energia italokkal, fogaidat tönkreteszi meg a szívnek se jó. Alkalmanként szabad persze. Hideg vízzel arcmosas az is felebreszt. Kventiaxot szedek, eleinte rossz volt, de már az életem része, jókat alszok, mindenki szerint nm látszik hogy bipol vagyok, full nyugodt vagyok nincs panikrohamom se. Eleinte remegett a kezem arra emlékszem, a memóriàm is romlott vmennyit. De mondom,senki meg nm mondja hogy szedek ilyen komoly gyógyszereket -depakine-rivo-kventiax.
2023. júl. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!