Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehézlégzés mitől lehet?...

Nehézlégzés mitől lehet? Amikor nem figyelek rá,akkor nem érzem/nem veszem észre.Véroxigént folyton mérem,97% fölött van mindig. Tüdőkapacitás maximum,nincs allergia,asztma,COPD,stb.Pulmonológián még azt mondták,hogy vagy pszichés,vagy testtartás.

Figyelt kérdés
Ezek alapján pszichés lehet?

2023. júl. 22. 23:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
17 / F
2023. júl. 22. 23:19
 2/11 Flagstaff ***** válasza:
100%
Szerintem vagy pszichés, vagy testtartás. Miért gondolod, hogy az internet random népe látatlanban jobb diagnózist ad, mint a pulmonológus?
2023. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust
2023. júl. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert valójában nincs is. Én is jártam így. Ha olvastam akkor elmúlt. Szóval pszichés volt. Így mikor jött akkor átgondoltam hogy valójában nincs is.
2023. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet pszichés oka, ha nem találtak semmi testi gondot. Nekem is mindig légszomjam van, ha szorongok, akár napokig, hetekig is tarthat.

Gondolkozz el, van-e valami stresszelő tényező jelenleg az életedben. Mindig a probléma forrását kell először megtalálni. Mellette igyekezd kitapasztalni, mi tudja elterelni a gondolataidat, amikor nem érzed ezt.

2023. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kizárólag pszichés, és ebből lesznek majd pánikrohamaid.


Még a héten menj el pszichológushoz, hogy elcsípjétek a dolgot, mert a pánikbetegség, vagy szorongás mindenki más életét is tönkreteszi a sajátodon kívül.

2023. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyomorsavadra is figyelj. Nekem nem mondtak. De az is okoz nehézlégzést, asztmatikus tüneteket. Szóval ha a gyomorsav felszökik a hörgőkbe. Olvass utána. Vigyázz mit eszel. Lúgosítás jó ha nagyon savas dolgokat eszel.
2023. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És igen a testtartás pl a savas refluxnal is baj. Egyenesen kell
2023. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Elmúlt azóta? Nekem is ilyen, néha nagy levegőt kell vennem es van hogy azf érzem nem ment elég levegő be és újra nagy levegőt veszek. Ha nagyon ne figyelek vagy valamit csinalok akkor nem jön elő. Fura mert semmi olyan nem történt ami ezt okozná, teljesne jó kiegyensúlyozott az életem, valamit ha ideges vagyok vakami miatt is jobban érzem h nehezen légzek.
jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem is ez van 7 eve, most ujra eljott januar elejen mert elkezdtem gondolni ra😄 fura egy dolog, ti hogy vagytok?
jan. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!