Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak a hanyag testtar...

Mit csináljak a hanyag testtartásommal? Ha odafigyelek rá akkor kitudom húzni magam, de általában megfeledkezek erről és görbe a hátam mit tegyek?

Figyelt kérdés

mit tegyek hogy a szép, egyenes hát legyen az agyamban az alapértelmezett testtartás?

18 éves vagyok, és évek óta már ilyen. valószínűleg a nehéz iskola táska miatt van és persze a hosszú gyalogos út miatt

12 éves korom óta egyre rosszabb


2011. jan. 21. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
kérj meg valakit (osztálytárs, szülő) hogy szóljon rád ha görbén tartod magad. amúgy nekem is gondom volt ezzel, de mostmár kb állandóan eszembejut, meg egy idő után elkezd fájni a hátam ha nagyon görbén ülök pl.
2011. jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha alapjáraton nincs semmi baj a hátaddal, csak nem edzed, sejtheted, milyen állapotban vannak az izmaid ott. Sehol sem használjuk őket. :) Én azt tudom tanácsolni, hogy csinálj gyakorlatokat. Főleg hátra, de vállra és mellre is. Neten biztos találsz egy csomót. Első komoly edzés után én fel sem tudtam kellni reggel :), szóval az elején lehet, hogy kicsit fáj, de ma már nincs semmi gond a tartásommal.

Ha középsuliba jársz, és van egy normális tesitanár/gyógytornász a közelben akkor szerintem kérdezz tőle is.

2011. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

erre gondolsz?


[link]

2011. jan. 22. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem gondoltam semmire, mert én nem netről szedtem. :) Amúgy ezek nem rosszak kezdésnek, de később szerintem próbálkozz botos vagy kisebb súlyzós gyakorlatokkal. Persze csak ha amúgy okés a hátad, nem akarom, hogy miattam elcsezd. :)
2011. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!