Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem jegyzem meg azt...

Miért nem jegyzem meg azt amit olvasok?

Figyelt kérdés
Tehát amit elolvasok mondjuk cikket az interneten,vagy akármit elfelejtem egy idő után és elkell újra olvasnom. lehet figyelem zavaros vagyok? szedek pszchiátriai gyógyszereket nem lehet hogy azoktól? 32/F

2023. júl. 24. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Azoktól simán lehet? Miket szedsz és mióta? Mielőtt szedted őket, azelőtt is volt ilyen? Csak az olvasottakra emlékszel vissza rosszul, vagy esetleg másra is (megbeszélt dolgok, mit hová tettél stb.)?

Alszol eleget? Én például a kialvatlanságtól felejtek el sokmindent, de kicsit figyelemzavaros is vagyok.

Az orvosnak nem ártana szólnod, és ha mindenképp kell gyógyszer, kérhetnél másikat.

2023. júl. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Escitil 10mg Amitrex 700mg Seroquel 300mg Rivotrilt 3mg
2023. júl. 24. 08:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ha egy nap csak 5 cikket olvasnál, es nem bsztatnád egész nap a telefonodat ertelmetlen "információkkal" immunizálva az agyadat tanulás ellen, akkor emlékeznél mindenre
2023. júl. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát elég sok gyógyszert szedsz és magas dózist.
2023. júl. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor a gyógyszerek miatt felejtem el?
2023. aug. 12. 10:18
 6/7 A kérdező kommentje:
megint éjszaka rosszat álmodtam,ez már nálam mindennapos éjszaka hallucinálok is,orvost akarok váltani bár költözünk el 1 hónap múlva úgyhogy ugyis máshoz fogok tartozni
2023. aug. 13. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Drága egyetlen kérdezőm, feltettem négy kérdést, abból egyre válaszoltál. Négyesnek sajnos igaza van, sok és sokféle gyógyszart szedsz, ami butít.


üdvözlettel:

egy könyvmoly, akit szintén zavar, ha nem emléxik az olvasottakra, és keresi a megoldást

2023. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!