Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi baja lehet?

Szerintetek mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi 27-8 éves. Súlyos kötődési problemái vannak,ezen felül túl gondol mindent(persze ki nem) de ő súlyosan! Olyan szintekre el megy hogy csak pislogni tudok. Ráadásul az a legdurvább hogy személyesen soha nem találkoztunk!

Mondok pár példát: nem úgy írok neki ahogy szeretné és egyből jön hogy mi a bajod hülye bunkó picsa aztán elkezd sírni hogy ne haragudjak ő csak nem akar elveszíteni, a barátom akar lenni, és stb.

Ha valaki mással csinálok valamit vagy beszélgetek, (ami nem sűrűn van mert magamnak való vagyok) egyből jön azzal hogy te minek írsz mással amikor nekem vissza se írsz, elegem van hogy egy random ember fontosabb mint én..

Szóval a lényeg hogy én alapból utálom az ilyen ragadós embereket, és a nyafogást, ami lehet bunkón hangzik és néha úgy is jön le tudom, viszont ez még rá tesz egy lapáttal arra hogy ki nem állhatom.

Ugye ez ahhoz vezet hogy jól ki osztom neki az észt hogy azért figyeljen már oda, ő meg ígéri hogy oké már nem gondol túl semmit igazam van, elkezd sírni mit tudom én. Én hülye mondom neki hogy oké de ne várja hogy ez mellett is úgy elmegyek mint a többinél..és akkor megint jön az idegrohama.

Kicsit úgy érzem mintha a felesége lennék és valami rossz kapcsolatban lennék vagy mint az anyja néha, néha meg a lánya.. Át élt traumákat tudom jól de ember... internetről ismerem...segítek beszélek vele ahogy tudok de ez már több a soknál. Félek ha le tiltom zaklatna és stb szóval ez nem opció. Nem szeretném ezt.. mégis mi baja lehet.baráti a kapcsolatunk. Ő érzett mást régen de elfogadta hogy én nem. Lehet ez a baja? Szerelmes?? De hát internetről ismerem soha nem találkoztunk. Elnézését ha össze vissza. És köszönöm az értelmes válaszokat.



2023. júl. 29. 14:48
 1/2 Senior Séf ***** válasza:
72%
A lehető legsürgősebben szakíts meg vele minden kapcsolatot. Beteg a fickó és itt nem fog megállni a történet.
2023. júl. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Bármi lehet mögötte, nem lehet tudni, hogy mi baja van, róla nem írtál sokat, valószínűleg traumatizált, ki tudja, ki ő, mi ő, mi a baja, meg hogy egyáltalán mi igaz abból, amit neked ír és mi nem.


Én nem azt mondom, hogy sürgősen szakíts meg vele minden kapcsolatot, de az tényleg lehet probléma, ha ő netán többet akar tőled, mint te tőle.


Ha gondolod, írj több konkrétumot róla, hogy könnyebb legyen őt diagnosztizálni.


Az meg, hogy a lányának-anyjának-feleségének érzed magad néha, nagyon meg tudom érteni, én is éltem már át ilyet - párkapcsolatban! Erről ráadásul még panaszkodtam is több barátomnak, és egy régóta házas azt mondta, hogy ez teljesen természetes egy párkapcsolatban, hogy néha szerepcserét érzünk, de értelek, mert én utáltam mindazt, amikor nem a barátnőjének éreztem magam.


Akkor tudsz a legjobban segíteni az illetőnek, ha rábeszéled, hogy menjen pszichológushoz, a családorvosán keresztül is jelentkezhet államira, hogy ne kerüljön pénzbe pl.

2023. aug. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!