Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megnézek egy lmbtq+ filmet...

Ha megnézek egy lmbtq+ filmet vagy sorozatot akkor nyugodtabb vagyok úgy unblock?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre magamon, hogy kb. 5 hónapja nézek lmbtq+ filmeket vagy sorozatokat és úgy unblock minden téren nyugodtabb vagyok. Mindig is volt bennem egy mondhatni kis mértékű “normális” feszültség de kb el is elmúlt, amióta nézek ilyen filmeket/sorozatokat.

Ez azért lehet mert van bennem egy tudat alatt elfojtott dolog?

Nem tagadom, én aszexuálisnak tartom magam.

Lehet azért van mert én sosem merem magam adni ha olyan szexes téma van vagy barátnős/ párkapcsolati téma van vagy bármi.

Eddig mindig egy olyan kamu énemet mutattam aki olyan mint a többi ember vagyis heteroszexuális és heteroromantikus. (Mert igen aromatikisnak tartom magam)

Szerintetek?



2023. júl. 29. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2023. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Nincs olyan szó, hogy unblock, en bloc helyesen.

Úgy tűnik, ráébredtél, mi a helyzet veled, szerintem ne mutasd tovább kamu énedet, és jó lesz neked. Nyilván nem kell mindenkinek mindent az orrára kötni, ezt amúgy sem teszik átlagos heterók sem, mert minek, csak akivel bizalmas a visuonyod.

2023. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Manapság minden filmben, sorozatban van LMBTQ szereplő, úgyhogy elég nyugodt lehetsz.

Nyugodtan légy önmagad, ne foglalkozz vele túl sokat, mit gondolnak mások. Nyilván elmondani az igazat csak közeli ismerősöknek érdemes. Munkahelyen jobb elterelni a szót a témáról, lerendezni annyival, hogy nem találtad meg az igazit, jól elvagy egyedül stb.

2023. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!