Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem folyamatosan azt...

Miért érzem folyamatosan azt hogy sietnem kell?

Figyelt kérdés

Képtelen vagyok elolvasni egy könyvet vagy bármit is . Képtelen vagyok leülni nyugodtan enni vagy meginni egy kávèt . Azt érzem mindig hogy sietnem kell valahová és a gondolataim csak úgy nyüzsögnek a fejemben .

+ Feledékeny is vagyok , de szerintem csak azért mert annyi minden jár folyton a fejemben .



2023. júl. 31. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet így kitalálni. szorongástól kezdve egy rakás mindenig okozhat ilyen tüneteket. Miből kéne kitalálni?
2023. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust és egy belgyógyászati vizsgálat is hasznos, mert pl pajzsmirigy probléma is okozhat ilyen tünetet. De elsősorban lelki eredetű lehet.
2023. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Bar most divat az ondiagnozis, de ez tipikusan ADHD. Hiperaktivitas, mikor nem tudod a figyelmed szentelni valaminek.
2023. júl. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3


Klinikai depresszio siman ugyanilyen.


Generalizalt szorongas szintugy.


Akar PTSD is.


Szetszortsag, dekoncentraltsag, idegesseg, nem tud konyvet olvasni ennyibol nem lehet leszurni hogy tipikus ADHD es hiperaktiv tipus. Nem kell mindent leszogezni annak, tudom most trendi. De ezt tobblepcsos teszttel vegzik, es sok mas mindennel, diganosztikai metodusokkal, tipusokkal.


Szerintem ahogy te is irtad, hagyjuk a diagnosztizalast a szakemberekre.

2023. júl. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!