Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezért lennék türelmetlenebb?

Ezért lennék türelmetlenebb?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz de köszönöm ha elolvasod.


Benne maradtam egy olyan családi munkában ami nem érdekel, nem tölt fel de csinálom. Részben a szüleim szavai miatt részben talán kényelem miatt, vagy nem tudom mi miatt..

Kereskedelem lévén hullámzó a forgalom. Sokszor van h 2 3 óráig nincs mit csináljak.

Nem érzem magam hasznosnak es ugy erzem hogy ennél többet tudok, mint ülök, unaloműzésként nyomom a netet. Hiába próbáltam tanulni az ures időben, nem ment soha...


A baj hogy sosem tudtam mi az én utam és miben vagyok jó, az egészségem miatt korlátozottak a lehetőségeim e téren.


Minden napom ugyanaz: munka, majd haza és ülök a tv előtt. A párommal is ugyanaz a menetrend.

Sajnos a kapcsolatom is romlik. Lehet részben a fentiek miatt..


Erre még a családom is rátesz egy lapáttal, merthogy megjegyezték hogy ha róluk van szó hogy nekik kell vlmi vagy velük kapcsolatos akkor ideges ingerült leszek, míg barátnőmnek mindent elnézek mostanában pláne..


2023. aug. 2. 15:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Nálunk ezek a lelkizesek sosem mentek a családban. Sosem figyeltek rám e téren, vagy értették meg az érzéseim.
2023. aug. 2. 15:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Minden napom ugyanaz: munka, majd haza és ülök a tv előtt. A párommal is ugyanaz a menetrend.


Mindenkinek ez van. Ilyen a jelenlegi tarsadalmi elet. Majd 1000 ev mulva mas lesz talan, de regen sem volt diverzifikaltabb minosegu amugy.


Az elet monoton, csak szakaszokbol all, egyedul az nem. pl altalanos suli -> gimi -> egyetem -> melohely. Ilyenek. Persze van hetvege meg minden de oszinten, az atlag embernek az atlag aktivitasa amire kepes is a helyzetetol fuggoen az monoton valoban.

2023. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ki kell lépned a komfort zónádból, mert valóban lehetsz ettől türelmetlenebb. Te magad is érzed, hogy valami nem stimmel, akkor változtass!!!
2023. aug. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!