Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Opioidrol leszokas?

Opioidrol leszokas?

Figyelt kérdés
Sziasztok van itt olyan ember aki opioid fuggo volt es leszokott? Vagy hol kene ebben segitseget kerni?

#leszokas opioid gyogyszerrol
2023. aug. 2. 22:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

mindegyik ezt mondja, en is hasznali baby. csak hasonlo downert. en nem akarok lejonni rola mondjuk. 5 nap az egyenlo azzal ha az erekcios lo csak belemartja a farkat a nostenybe de semmit nem csinal meg. tamogato csoportokon ugyanezt hallottam (nem a szer miatt, hanem a ment. betegsegem miatt, de vannak drogosotol kezdve minden skizofren, bipol stb..) es visszaestek mert ez tortent az tortent.


neurologus/pszichiaterem szerint a heroin (morfium aktiv metabolitja) valamennyire kozel all ha nem szignifikansan a tramadolhoz ha nagy mennyisegben szedted. mar pedig ha valamit akartal erezni akkor nagyot kellett nyomni.


lesz egy szakitas, egy halal, egy munkahelyi hulyeseg, es visszajutsz sajnos. egy embertol nem hallottam hogy letette volna nemhogy a kokit, de az opioidkat. Egy embert ismerek aki az alkoholt tette le aminek marginalis koze van az opioid rendszerhez, o mar ~10 eve nem iszik, de nem is iszik semmit mert fel.


remelem hasonlo uton fogsz jarni.

2023. aug. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hat en lejottem rola megis es 1000szer jobb igy…egyebkent ismerosom 10ev utan szokott le rola (;
2023. aug. 9. 17:19
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valakit erdekelne a dolog vagy ugyanigy opioid fuggo …nekem a sedacur nevu stressz csokkento gyogynoveny alapu gyogyszer segitett nagyon sokat a lejovesben mikor feszult voltam elszivtam egy szal cigit…lassan 2hete nem szedem es nemis hianyzik(:
2023. aug. 15. 20:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!