Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Opioidrol leszokas?

Opioidrol leszokas?

Figyelt kérdés
Sziasztok van itt olyan ember aki opioid fuggo volt es leszokott? Vagy hol kene ebben segitseget kerni?

#leszokas opioid gyogyszerrol
2023. aug. 2. 22:04
1 2
 1/13 anonim válasza:
Csak a halál keze tud az olyan szerektől megszabadítani mert még élsz addig az a érzés kisérteni fog a halálig.
2023. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem fog…halal keze meg szoba se johet mert egy gyerekrol vagyok felelos…megmutatom magamnak is hogy menni fog
2023. aug. 3. 13:57
 3/13 anonim ***** válasza:

mazlista, fekete piacrol vagy egeszsegugyi uton?


fekete piacrol ketlem, mert M.o egy sz*r, max amfet van ami olyan mocskos mint a seggem, egyedul a kokkanto amit lehet, nem csak az en velemenyem. Meg persze a ritalin.

2023. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nemtudom 3as egy ferfitol vettem mindig akinek a neten lattam a szamat nagyon megbizhato
2023. aug. 4. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
ennel kamubb valaszt az isten sem tudott volna teremteni. de persze ki lenne az a hulye aki akar a dealer lokaciojat vagy barmit vele kapcsolatban kozolne csak ugy itt.
2023. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5os…nagyon nagy tevedesekbe vagy mert igy van ahogy mondom😀
2023. aug. 5. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:
En is vedenem a dealeremet :)
2023. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De mindegy is nincs tobbet a dealerre sem mert sikerult lejonnom rola a sedacur rengeteget segitett
2023. aug. 6. 12:59
 9/13 anonim ***** válasza:

errol nem fogsz lejonni. szexnel is jobb orgazmust okoz. te is tudod. bar nemtom milyen opioidot hasznaltal, heroin? felejtsd el. mondjuk hashtagban gyogyszert irtal akkor tippeim valami tramadol szeru vagy ilyesmi annyira ebben nem vagyok otthon. viszont most bevallottad hogy dealer es gyogyszer.


akkor valami orvos. hah. ne izgulj enyem is stimulans gyogyszert felir ha kimondod a varazsszot meg... nevezzuk milkacsokinak, de a jo fajta csoki.


lehet egy orvoshoz jarunk haha az mekkora lenne.


ha meg nem akkor itt nem csak az orszag korrupt hanem minden meg mindenki most mar. lopasokrol hallani, eroszak, kriminalizmus, migracio de magyar oldalrol, orvosok orvoslatokgatokra hallgatnak ott meg isten se tudja mi hangzik el.


:))))))

2023. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mondom h lejottem rola😀nem vettem be 5napja semmit es nemis hianyzik…sedacur segitett a hangulatomon sokat tenyleg…es ezelott pedig 600mg volt naponta a tramadolorbol…
2023. aug. 7. 09:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!