Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek? Egyedül maradtam.

Mit tehetek? Egyedül maradtam.

Figyelt kérdés
Sziasztok egy 17 éves fiú vagyok! Sajnos nagyon rosszul alakulnak dolgaim anyukám lelépet öccsemmel együtt egy férfiért aki miattam és nagyim miatt ment el… pereskedni akarnak a házért ami a nagymamám nevén volt el akarnak vinni mindent amit ők vettek a számitógépem is amihez sok tartozékot illetve alkatrészt vettem. Sajnos anyám teljesen kifordult magából mert pár éve amikor szakitott az akari nevelő apámmal akit igazán apának tekintettem. Nem volt semmi a régi sokat veszekedtünk. Remélem érthető a szituáció. Jelenleg a nagyimmal élek és apukám fiatal koromban meghalt ezért nem tudok máshoz menni…?

2023. aug. 2. 22:29
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Vigyázz a pedofilokkal!
2023. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A Nagymamàd irassa àt a nevedre a hàzat, hogy ha történne vele valami, akkor téged ne tudjanak kitenni az utcàra. Elég csùnya dolog az Anyukàdtòl ez a viselkedés!
2023. aug. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Irassa át a házat a nevedre!

Ahogy megvan,ház eladás,amelynek az árán veszel egy újat kettőtöknek.

Ilyen nőt,mint az anyád,meg az idióta öcsédet pedig messziről kerüld el és drasztikusan szakítsd meg a kapcsolatot mindkettővel!

2023. aug. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!