Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem üresnek az életeme...

Miért érzem üresnek az életemet, mi a baj velem?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen komoly gondom nincs, vannak problémáim de nem jelentős mértékűek. Az anyagiakkal rendben vagyok, vannak hozzám közel álló emberek, viszonylag sok hobbit űzök, van egy kutyám... Szóval elviekben boldognak kéne lennem. De valahogy akkor is olyan üresnek érzek mindent. Bele tudom élni magam dolgokba, és olyankor elvagyok, de akkor sem érzem magam boldognak. Mindent amit csinálok, vagy azért teszem mert muszáj, vagy mert figyelemelterelésnek érzem, ami arra jó, hogy valahogy elteljen egy újabb nap... És emiatt a szeretteim felé is ridegebb vagyok akaratom ellenére, mert már nem vágyom a közelségükre, meg úgy igazán semmire az égvilágon. Az egyetlen dolog ami még képes bárminemű pozitív érzelmet kicsikarni belőlem, az a zene.

2023. aug. 3. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert társtalan vagy. Erre mondjuk, nem nehéz rájönni. Nem tartozol senkihez.
2023. aug. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Lefogadom minden a segged alá lett tolva, nem küzdöttél meg semmiért, ezért nem értékelsz semmit
2023. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nagyobbat nem is tévedhetettél volna... A kérdés szempontjából teljesen felesleges a "tragikus háttértörténetem" azért nem írtam le. Az, hogy valaki nem sajnáltatja magát minden adandó alkalommal, nem jelenti azt, hogy az egész élete tökéletes volt.
2023. aug. 3. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatokat kéne kezdeményezned. És egyedül is vagy felületes ismerősökkel elmenni programokra, konditerembe, utazásra, kirándulásra, focicsapatba, állatmenhelyre, nyelvtanfolyamra, koncertre. Nem tudom, mik azok a hobbik, de társas hobbik legyenek. Tartalommal kell megtölteni az életedet. Érdemes pszichológushoz is elmenni.
2023. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!