Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen mentális betegség?

Ez milyen mentális betegség?

Figyelt kérdés
Ha valaki nem tudja elfogadni a társadalom működését és emiatt öngyilkosságon gondolkozik. Nem tudja elfogadni, hogy a munkahelyén bármi igazságtalanságot csinálhatnak vele és ezt szó nélkül tűrnie kell, mert muszáj pénzt keresni. Nem látja értelmét az életnek. Legszívesebben kilépne ebből a társadalomból és egyedül lenne.

2023. aug. 5. 14:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem, nem kell szó nélkül tűrni. Vannak normális munkahelyek, tessék olyat keresni. Ha sehol sem megy a beilleszkedés, akkor a hiba nálad van, nem a társadalommal.
2023. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én már arra lennék végre kíváncsi, az milyen mentális betegség, hogy valaki heti két alkalommal kiír egy kérdést, hogy "Ez milyen mentális betegség?" és a leírásban ír valami átlag, hétköznapi jelenséget.
2023. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen az a baj, hogy amit írok az az átlag, más is panaszkodik nekem, hogy más munkahelyen se jobb, neki is milyen rossz aztán amikor megemlítem, hogy én így nem szeretnék élni/legszívesebben meghalnék akkor felháborodik mindenki 🤷
2023. aug. 5. 15:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez normális érzés szerintetek ebben a világban?
2023. aug. 5. 15:04
 5/11 Szervizmérnök úr ***** válasza:
22%

Volt olyan osztálytársam, sehol nem bírt beilleszkedni, pedig jó anyagi háttérrel indult, külsőre nőket is kaphatott volna gond nélkül.

Most akkor jó neki hajléktalanként.

2023. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nekem nincs jó anyagi hátterem se jó külsőm
2023. aug. 5. 15:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem is a munkával van bajom hanem az igazságtalansággal. A munka önmagában még jót is tesz de az emberek elrontják
2023. aug. 5. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez nem mentális betegség, hanem gány munkahely.
2023. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiírt kérdésedre válaszolva:

Az, hogy tűröd a munkahelyeden ezeket, önbizalomhiány, esetleg szorongás lehet. Ez hosszú távon depresszióba rakott téged, az öngyilkos gondolatokból gondolván.

Persze ez csak egy ötlet, én így látom.

2023. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Realista
2023. aug. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!