Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nembutal Pentobarbital Sodium....

Nembutal Pentobarbital Sodium. Svájcban elvileg 100% effektív. Igaz?

Figyelt kérdés
Tablettásat fogok venni, ez az egyetlen gyógyszer ami hathat szerintem. Elvielg 20g a hatásos, kicsit drága de ha kigyógyít akkor megéri.

2023. aug. 5. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Hamis
4 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
13%
Miből gyógyítana ki? 20gramm? Persze, az életből ki fog gyógyítani, mész szépen Elvis után.
2023. aug. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondoltam 1.
2023. aug. 6. 02:07
 3/12 anonim ***** válasza:
20%
Hát, ha ilyen nyomorék vagy, akkor csak nyugodtan. Azért ne csodálkozz rajta nagyon, ha gyógyszer helyett a rendőrség érkezik majd ;D
2023. aug. 6. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért jönne? Személyes használatra?
2023. aug. 6. 02:14
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Azért, mert nem vásárolhatsz vényköteles gyógyszert csak a gyógyszertárból. Az általad említett szer P2-es, fokozottan ellenőrzött szernek minősül. Nem csak megbaxnak érte, de jó rendesen megbaxnak érte. Mintha speedet vennél.
2023. aug. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igazából mindegy. Előbb fogok meghalni tőle, minthogy megbaxanak érte.
2023. aug. 6. 02:23
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Hogy, mikor lefoglalják a határon? :D Ne legyél már értetlen, a postás nem fogja elvinni. Szerinted tudsz csak úgy kábítószert rendelgetni? Egészen jó eséllyel basznak meg csekély mennyiséget meghaladó kábítószer országba behozatalával. Kifizeted szépen a bűnügyi költséget, az lesz vagy magában vagy 500ezer, a többi csak ráadás.
2023. aug. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%
Na, megnéztem, P3-as. Így nem kábítószer behozatala miatt basznak meg, talán megúszod egy jó nagy csekkel, és nem kapsz érte egy frankó felfüggesztett is.
2023. aug. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Faxa. Fájdalommentesen sem lehet meghalni ebben az országban. Nem akarom a tradicionális utat választani mert ha elcseszem akkor rosszabb lesz az életem.
2023. aug. 6. 02:51
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Megsúgom neked, élni könnyebb, mint meghalni. Annak idején én is ennek a felismerésnek "hála" hagytam abba az ezen gondolkodást.
2023. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!