Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ösztönözhetném magamat...

Hogyan ösztönözhetném magamat a változásra, hogyan változtathassak effektíven ?

Figyelt kérdés
Számomra nagyon nehéz időkön vagyok túl és kicsit a rosszkedvűség meg kedvtelenség az alaphangulatom mert sokszor eszembe jutnak rossz élményeim és sok mindenben változtatni szeretnék de mindig csak az elhatározásig jutok el. Másnapra megint ott tartok hogy jó majd akkor a jövő héten elkezdem aztán ez megy folyton. Pl edzeni szeretnék de mindig eltolom és sose kezdek bele és nagyon haragszom magamra. És rengeteg ilyen dolog van. Hogyan tudnék gyökeresen változtatni az életfelfogásomon meg a hozzáállásomon. Szeretném ha olyannak látnának kívülről akin az látszik hogy szereti magát, meg van elégedve magával és jókedvű, mosolyog belülről. Egy vonzó srác szeretnék lenni nem csak szexuális értelemben hanem úgy en bloc egy olyan ember akivel bárki szívesen leáll beszélgetni. Előre is köszi :D 22/F

2022. ápr. 7. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Lusta vagy, ezért nem csinálsz semmit.
2022. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, ez is benne van de nem csak a fizikai tevékenységre gondoltam, hanem maga a mindsetemen szeretnék változtatni. Mentálisan is javulni de nem tudom hogyan tudnám ezt hatásosan csinálni.
2022. ápr. 7. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet furcsán hangzik, de békélj meg magaddal. Ne kritizáld magad csak fogadd el. A kritikákat nem feltétlenül kell elfogadnod. Fontosabb az, hogy ki mondja. Lehet rosszul gondoltam először, hogy lusta.
2022. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezzel nehezen haladok sajnos. Rengetegszer érzem úgy, hogy valami azért nem sikerül, nem jön össze mert lehetnék sokkal jobb is. Elég negatív önképem van és próbálok pozitívan gondolkodni és sokszor van olyan, hogy belenézek a tükörbe akkor azt érzem hogy , húh nem is vagyok annyira borzalmas mint eddig gondoltam. De ezt olyan hamar lerombolja egy sikertelen próbálkozás egy lánynál például. Az edzést azért szeretném elkezdeni mert kicsit le kéne fogynom nem vagyok elhízva de régen jobb kondiba voltam és vissza szeretnék állni de nagyon nehezen veszem rá magam azt hiszem igazából félek bemenni egy terembe edzeni, mert hogy mások mit szólnak ilyesmi. Idegen közegben nagyon nyúl vagyok. És azt érzem, hogy már régóta fogadok meg tanácsokat stb de nem változik semmi és elég nagy teher folyton ezzel felkelni minden nap és menni előre.


Köszönöm a segítséget, lehet tényleg túl szigorú is vagyok magammal. :D

2022. ápr. 7. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!