Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melegnek lenni betegség?

Melegnek lenni betegség?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 10:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
28%

"Ilyen nem fordul elő más spéciknél." Ez se igaz. Csimpánzoknál előfordul, hogy hogy hím-hím "közösül". Bár az állatvilágban a közösülés oka az utódnemzés, nem pedig az örömszerzés, mint az embereknél.


biológiai szinten rendellenesség. Hisz hím-hímnek nem lehet utódja, az élet célja pedig az utódnemzés és a genetikai kód tovább örökítése. És mivel a hím nem képes a terhességre, az a genetikai kódjuk törlődik a halálukkal. Ugyanúgy, ahogy az utód nélküli bármilyen más genetikai betegségben szenvedők kódja is.

2023. aug. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
87%
Én nem tartom betegségnek. Szerintem nincs ezzel semmi baj. Én hetero vagyok de engem egyáltalán nem zavarnak. Nem tehetnek ők róla, hogy azonos nem iránt vonzódnak. Ilyennek születtek és ezt el kell fogadni.
2023. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
76%
A fidesz és a fidesz propagandistái tartják állandóan a felszínen ezt a kérdést. Próbálják a melegek ellen hergelni az embereket, például azzal, hogy összemossák a pedofíliával.
2023. aug. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
14%
Most divat.
2023. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Először azt hittem, hogy hülyék az ilyen agymosottak de nem. Provokálni akarnak azért írnak ilyen hülyeséget hogy valaki divatból lesz meleg.
2023. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim válasza:
14%

Pfuu de kiakadtak a nyuggerek a netflix említésem miatt. 😂😂 Előfizetek arra is és több más hasonlóra is, hogy ne az unalmas tv-t kelljen néznem.

De az már néha sok amikor 1 órán belül 2-3 meleg/lezbi/transz jelenet van benne. Azon kívűl persze nincs bajom a filmekkel/sorozatokkal.

2023. aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
75%

Jah persze betegség

Akkor ha aszex vagy és 30 évesen szűz, az is betegség?

Hagyjuk már

2023. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahhoz kell egy értelmi színvonal, hogy fizessek valamiért amin csak bosszankodni tudok. Azonkívül a Netflix nem fogja megváltoztatni a műsor politikáját azért mert itt ugrál valaki. Ráadásul több műsorra előfizet csak egy gombot kéne arrébb nyomjon de hát ha nem a Netflix-et nézi még lemarad valami meleg jelenetről.
2023. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
89%

“Szexualitás csak két különböző nem között normális. Így alkotta a természet.“


Az embert is a természetből következik koma. 🤪 Nem egy másik univerzumból estünk ide.

2023. aug. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
79%
1-nek igaza van, de azzal nem értek egyet, hogy a Netflix a képünkbe tolja, egyszerűen az elfogadás miatt több meleg szerepel a filmekben
2023. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!