Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melegnek lenni betegség?

Melegnek lenni betegség?

Figyelt kérdés

2023. aug. 6. 10:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

"Netflix a képünkbe tolja"

Egyszerűen képtelen vagy megérteni: nem kötelező előfizetni rá és nézni.

2023. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%
Így van.Engem is zavar,de nem csinálok belőle problémát.Nem fizetek elő rá.SkyShowTime-om van.Annyi szolgáltató van ma már...
2023. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
100%
Dehogy. Melegnek lenni normális. Miért is jutna eszedbe ilyen kérdés?
2023. aug. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
44%
Melegnek lenni nem normális,csak elfogadott.Nem ugyanaz...
2023. aug. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
100%

Nem kellene hozzá szólnom, de miért ne

Szerintem teljesen normális így ebben társadalomban. Bár igaza van a 11esnek, elvileg az ellenkező nemeddel kellene párosulnod hogy végbe mehessen az utódnemzés mer tulajdonképpen ez az élet célja

De a melegség egyáltalán nem betegség, teljesen normális:)

2023. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
35%
A nő és férfi közti kapcsolat a normális.Minden más maximum elfogadott.Sima biosz.Mi a normális abban hogy egy férfi tartja a farát a másik férfinek??
2023. szept. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
69%

"Mi a normális abban hogy egy férfi tartja a farát a másik férfinek??"


Ez tudom hogy kivételesen keserű pirula lesz, de ha a természetnek bármi gondja lenne a melegséggel, akkor nem termelődnének újra és újra az emberiség kezdete óta konkrétan minden ellenséges körülmény ellenére, hanem kihaltak volna. Ebből következik, hogy ugyanolyan normális szexualitás mint a nő és férfi kapcsolat. Amiben a tudomány is egyetért, ha már "sima biosz".

2023. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
27# Borzasztóan gyenge érv.
2023. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
0%
Egy heterosexuális mindíg undorítónak és erkölcstelennek fogja tartania homosexualitást.Ezért is fölösleges a kérdés.Csak vitát szül,érdemleges válasz nélkül.Egy szaporodásra képtelen egyed nem hiszem hogy egészséges lenne.
2023. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
69%

"Egy heterosexuális mindíg undorítónak és erkölcstelennek fogja tartania homosexualitást."


Én is hetero vagyok (bármiféle kíváncsiság nélkül) és nem tartom annak, 27-es kommentelő voltam. :D Mondjuk nincs mellé 600 komplexusom, lehet ennyi előnyöm van a hozzád hasonlókkal szemben. Az érv pedig nem "gyenge", csak nem tudsz rá érdemben reagálni azon kívül, hogy téged ilyen gyökérnek nevelt apád. Lehetsz homofób, csak akkor te is fogadd el, hogy kiröhögünk emiatt.

2023. szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!