Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy ez ennyire...

Normális, hogy ez ennyire megvisel?

Figyelt kérdés

Hétvégén rendőrt kellett hívnom. Egy kis faluban élek, nem olyan rég betelepedett egy család, ezen család egyik tagja a történet szereplője.

Szombat este (21óra felé)a házban voltam, hallottam, hogy nagyon ugat a kutyám ( nagytestű, pitbull labrador keverék ) . Kinéztem az ablakon, és láttam, hogy egy férfi át van hajolva a kerítésen, és nyúlkál a kutya felé. Kiszóltam neki, hogy meg fogja harapni, erre elkezdett szitkozódni, meg a kutya felé ütni, többször is. Feltételezem, hogy ittas volt. Kimentem, hogy behívjam a kutyát, ekkor az ember engem kezdett fenyegetni, üvöltött , ócsárolt, és belerúgott a kerítésbe akkorát, hogy alul a lemez be is horpadt. Egyedül voltam itthon, nagyon megijedtem,hívtam a 112-t és rendőrt hívtam, 40 perc alatt értek ki, addigra elment az ember, de még hívás után a kapu előtt állt 4-5 percig. Kijöttek a rendőrök, elmondtam mi történt , igazából meghallgattak, meg szétnéztek a környéken. Azóta folyamatosan ezen kattogok, félek, hogy újra megtörténik. Ha ugat a kutyám görcsbe ugrik a gyomrom, mert félek, hogy megint az az ember az. Tegnap éjszaka nem tudtam elaludni, mert folyamatosan ismétlődtek a történtek a fejemben. Azóta állandóan van rajtam egy elég erős idegesség. Utólag mondta az egyik családtagom, hogy az az ember nem sokkal fentebb az utcánkban vett házat, ezért sokszor elmegy előttünk. Normális ez? Köszönöm, ha időt szántál arra, hogy elolvasod.

(20 éves lány vagyok, mielőtt valaki ideírná, hogy miért nem mentem neki..)


2023. aug. 7. 06:22
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Most màr nyugodjàl meg, a Rendôrség tud az esetrôl, ugyhogy nem kell félned tovàbb!
2023. aug. 7. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megértem, én is félnék. Egyedül laksz amúgy? Közvetlen szomszédaid vannak?
2023. aug. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg én is félnék. Avasd be a szomszédokat, ha vannak, akár kamerát is érdemes beszerezni, ha az megnyugtat. A kutyára meg vigyázz, nehogy bedobjanak neki valamit...
2023. aug. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden borsodi faluban ilyen az átlagos élet
2023. aug. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!