Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék leszokni?

Hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés

Rólam: Fiú vagyok, 11.es leszek szeptemberben.


Középiskolában bekerültem egy társaságba. igazából boldog voltam hogy, hozzá tudtam jutni az alkoholhoz majd a fűhöz.

Igazából nyári szünet óta nem sokszor szívtam de, lelkileg brutálisan függővé váltam. Minden nap arra gondolok hogy, szívom kell és nem érzem hogy, múlna vagy hogy, alakulna valami.

Hogyha valami nem foglalja le a figyelmem akkor rögtön arra gondolok hogy, kéne valami amitől jobban érzem magam. Valahogy csak azt érzem hogy, csak annyi örömöm van hogy be tudok állni de, közben meg mindenem meg van és igazából nagyon jól élek de, nem tudom már valahogy értékelni.


Fű előtt igazából egy egész vidám srác voltam élveztem hogy, a szüleim top vezetők és kihasznátam/nálom ennek minden adottságát de, folyamatosan szorongtam és nagyon befordult voltam mindig is.

Mostmár nem elég a szorongással meg a magánnyal szívnom mostmár ez a folyamatos fura nyomás érzés vagy nem tudom le írni de, nagyon kellemetlen.


Most éppen nyaraláson vagyok és nem tudom hogy, mihez kezdjek mert nagyon zavar ez sóvárgás és nem érzem hogy, abbamaradna bármikor is...


Ha van valami tanácsotok azt nagyon szívesen meghallgatnám és válaszolok is ha kell amint csak tudok vagy szívesen beszélnék privátban is.



2023. aug. 9. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Voltunk így páran... sajnos nincs nagy titok mögötte: idővel elmúlik a sóvárgás.

Minden más lelki eredetű problémával keress fel egy pszichológust. Mert az nyilvánvaló, hogy addiktív személyiség vagy, és ez pár év múlva felnőttként csúnyán visszaüthet.

2023. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Járok pszciológushoz csak nem emiatt és nem is így ismert meg és nem merem neki elmondani ezt meg nem is tudom hogy, mit gondolna meg elmondaná-e a szüleimnek mert ők fizetik.
2023. aug. 10. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Beszélj erről neki nyugodtan, pszichológus, ez a dolga, tökmindegy, ki fizeti.
2023. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vicc kategória hogy, ez a sok proletár leszavaz... Akkor akik leszavazzák miért nem írnak semmi tanácsot?
2023. aug. 10. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Akár 1-2 évig is eltarthat a sovargas. Kezdj el sportolni vagy valami ami elveszi a figyelmed
2023. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Nekem például egy uj kapcsolat segített, a paromra irtam ra mikor nagyon ram jött ő elterelte a figyelmemet róla jól is ment hónapok óta semmi. De szakitottunk és újra belekerultem:(

Szóval tereld el a figyelmed valamivel, nyiss uj emberek fele vagy kezd el sportolni. Pl ha nagyon rad jön menj el futni eltereli a figyelmed;)

2023. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!