Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy fél Xanax hány órán...

Senior Séf kérdése:

Egy fél Xanax hány órán keresztül hatásos?

Figyelt kérdés
Kb két havonta egyszer rákényszerülök a Xanax használatára. Az érdekelne, hogyha délben vettem be, az éjszaka is hatással van-e még.
2023. aug. 10. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nahát Senior Séf , eddig mindig ottvoltál a válaszadók között a egészségügyi kérdések első megválaszolói között , most meg ezt nem tudod :) , min 2 óra , max 4
2023. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
A Xanax hatása napokig is kumulálódhat!
2023. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%

2


mit bofogtel te ide? ezt most nem ertem


a max koncentracio eleresehez (tmax) 2 ora kell kb. a max verbeli koncentracio ideje (cmax) meg szinten 2 ora KB.


na most a DOA (duration of action) es a felezesi ido nagyjabol ugyanaz. De ezt lehet hogy masok mashogy erzik. Erre pelda a heroin (egyik fo metabolit a morfium), sokan ettol elobb hanynak es utana jon a brutal gyilkos euforia mintha 10^100000000000000 csajjal dugnal egyszerre es mindegyikbe annyit elvezel amennyit csak tudsz nyomni es az is neked terfogatszamra megnott elegendo mennyisegre es 1 mp 100 evnek szamit es te meg mindig nyomod. De valakit meg sem hanytat, hanem sot, felporgeti. Valakit meg csak elaltat. Ugyanez amfetaminnal is.


Ez a baj hogy fogalmunk sincs pontosan biztosan ki hogy reagal szerekre. Most beszeljunk a tiszta szerekrol.


Es ugyanez xanaxnal is. Van akit aggresszivva tesz, van akit bealtat eloszor utana lenyugtat, van akit csak lenyugtat, van akinek elsore sem eleg az 5mg, de a 10mg meg mar lenyugtatja. En nalam aggressziot okoz, a rivotril meg onbizalmat ad. A rivotril is 10 mg-ban szedem, elalvasrol szo sincs. Barcsak. chlordiazepoxide ugyanez, clobazam ugyanez, diazepambol 100mg? Szivtam a buszon a levegot mint amikor nem vettem be, redditen irjak hogy brutal nagy toleranciam van mondom oke akkor leteszem azt nezzuk meg. Eltelt kb 1 - 2 honap egy db benzo megvonasi tunet sem jott elo, egyedul a gyerekkorom ota tarto IBS tunetei.


Nalam a benzo csalad teljesen mashogy hat valamiert, most hogy a majamban vagy a vekonybelemben levo enzimek lebontasa miatt mas vagy az agyam mas, nem tudom. De kezeles rezisztens major depresszios is vagyok.

2023. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak a hülyék tudnak mindent, kedves 1-es. Nekem van még mit tanulnom.
2023. aug. 12. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Bár a "fél Xanax" nem teljesen egyértelmű (pl ahogy a fél liter alkoholos ital sem) így is megmatematikázzuk neked, hogy éjszaka már nem lesz hatása


Egyébként szerintem ne vedd be, bármi is a gond: támadhatatlan véleményem alapján csupán egy rendkívül késői kamaszkori hisztériáról beszélgetünk.

2023. aug. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!