Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért leszek nagyon éhes a...

Miért leszek nagyon éhes a Frontintól?

Figyelt kérdés
Ha nagyon ideges vagyok és beveszek 1 mg körül belőle össze vissza eszek mindenfélét és elég sokat. Pedig alapból nem eszek sokat de a Frontintól csak úgy tömöm magamba az ennivalót. Másnak is van ez a mellékhatás?

2023. aug. 13. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
mert nem xanaxot szedsz, az a rendes gyogyszer nem a frontin, az egy magyar fos masolat.
2023. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
26%

Én Xanaxot, 0,25-öt, de nagyon kis nyüzüge vk.

Egyél fehérjében és zsìrban dúsat, az kielégít, jóllakat. Írj rám nyugodtan. Nekwm nem növeli az étvágyam. De egyénfüggő.

2023. aug. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De hát mindkettőnek ugyanaz a hatóanyaga alprazolam. Akkor nem ugyanaz csak más a gyártó?
2023. aug. 13. 19:06
 4/15 A kérdező kommentje:
Én most a hagymakarikán át a csokiig mindent ettem csirkecombot krumplival mellé még szalámit elég durva 😂
2023. aug. 13. 19:09
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom van-e ilyen mellékhatása, de az is lehet hogy csak a szorongásod csökkenése előhozza az étvágyad. Egyébként nem, nem ugyanaz a kettő. A hatóanyag ugyanaz, de a frontin egy generikum, azaz 1 másolat. Majdnem minden megegyezik, de mégsem ugyanolyan pl nekem semmit nem hatott a xanax meg igen, mert az az eredeti "recept". De ezt könnyen kipróbálhatod pl ott az algopyrin annak a generikuma a panalgoryn ami tized annyiba kerül ugyanaz a hatóanyag a különbség csupán az, hogy az algopyrin nekem kilövi a fejfájást a panalgoryntól pl nekem csak jobban fáj a fejem :D
2023. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%

Egyszeru pelda kerdezo.


Frontin = poshadt kenyer aminek fele jo


Xanax = tiszta, egesz kenyer


Melyiket akarod enni?


Igen mindkettonek a hatoanyaga alprazolam, de mas a gyartasi folyamat. A frontin egy magyar generikum fos, ha lehet csak xanaxot kerjel. Roviden HUF alapu gyartassal szemben szerinted milyen minosegu lehet egy tobb millard dollaros ceg (pfizer) altal legyartott termek?


Gondolj itt minosegellenorzesre, terapeutikus hatasok felmerese, szabalyok betartasa, sterilizalas, tisztasag, biohasznosulas valosaga, gepuzemeletetes, karbantartas, ezek mind koltsegek egy gyartonak. Arrol ismert a mi egeszsegugyunk hogy dol a $$$$ bele? Ha szerinted igen akkor Frontin ezerrel, ha van eszed akkor Xanax amibe max importalassal nyul bele a kormany.

2023. aug. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ez érdekes mert nekem egy csomó olyan gyógyszert írtak fel ami nem volt a gyógyszertárban és olyat adtak ami ugyanolyan hatóanyag csak más a neve pl. Dulodet helyett Duciltia, Ketilept helyett Kventiax. A gyógyszertárba meg nekem azt mondták mindegy melyiket szedem. De lehet akkor megkérem a pszichiátert írjon inkább Xanaxot bár nem nagyon merem nem akarok okosabbnak tűnni mint ő meg én meg mondani mit írjon fel annak szerintem nem fog örülni 😅
2023. aug. 13. 19:34
 8/15 anonim ***** válasza:
37%

Hagyd, van itt egy hittérítő, aki kizárólag az originális készítményekre esküszik.

A kérdésre: Az okozza a fokozott étvágyat, hogy megszünteti a szorongást. Amíg szorongsz, nem kívánsz enni.

2023. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
29%

7


Ez a baj, hogy senki nem mer felszolni senki ellen ebben az orszagban, es etetik a sz*rt veled. Lasd az egesz orszag.


A hitteritesrol meg annyit, hogy teljesen jogos. 6 eve Xanax volt lent, fent, jobbra es balra. Most hirtelen a 2 - 3 ev alatt miert mindekinek Frontint irnak?

2023. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
#8 Mi ketten nem ugyanaz az ember vagyunk, aki elsőnek írt neki. Nekem ez szimpla tapasztalat. Antidepik terén is "sajnos".
2023. aug. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!