Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A pszichiátriai gyógyszerek...

A pszichiátriai gyógyszerek másnak is okoztak ilyeneket?

Figyelt kérdés
Én ripedont meg sertralint szedek. És napok óta nem kapok rendesen levegőt, illetve ma teljesen megvakultam 20 percre. Szó szerint nem láttam semmit, fekete volt az egész világ, mintha becsuktam volna mindkét szemem kb olyan volt. Nem láttam, aztán elkezdtem nagyon szédülni. Ja és 3 hete késik a ciklusom is. Ez másnál is megtörtént? Vagy ha nem, akkor ez mitől lehet?

2023. aug. 19. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
El kéne menni orvoshoz, mert az átmeneti vakság lehet vérrög miatt js
2023. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem. Hívd fel az ügyeletet.
2023. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jellemző az ilyen tünet. Azonnal menj el orvoshoz.
2023. aug. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem quetiapine-tol volt ilyen hogy nem kaptam levegot, kiderult allergias vagyok ra, a szivem is vert mint amikor a lo beteszi a f*rkat a masiknak.
2023. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ripedont szedek hosszú ideje vakságot soha ne tapasztaltam, orvoshoz kell menni.
2023. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen... Elvileg egy komoly pánikroham volt. Sertralint szedek. Mi volt azóta?
jan. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!